18.09.2018 16:17

Zwiastun horroru „Apostoł” ostrzega: „Twój Bóg Ci nie pomoże”

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun horroru „Apostoł”. Z pewnością pokochają go miłośnicy filmowego okrucieństwa, krwi i motywów religijnych.

Apostoł film Netflix
foto: kadr ze zwiastuna filmu „Apostoł”

„Apostoł”, napisana i wyreżyserowana przez Garetha Evansa („The Raid”) okultystyczna opowieść, doczekała się pierwszego zwiastuna. Trailer wprowadza nas w historię Thomasa Richardsona, który dowiaduje się, że jego siostra została porwana przez sektę. By ją uratować, udaje się na bajeczną wyspę będącą siedzibą kultu i wstępuje w szeregi wspólnoty, by poznać jej sekrety…

„Apostoł” – zwiastun horroru Netfliksa

Kilka dni po tym jak reżyser filmu, Gareth Evans, zaprezentował króciutki teaser „Apostoła” na swoim Instagramie, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun produkcji. Materiał zapowiada krwawy i sadystyczny film podszyty religijnymi motywami.

Zwiastun pozwala nam przyjrzeć się zarówno głównemu bohaterowi, w którego wciela się Dan Stevens, jak i postaci proroka Malcolma, którą gra Michael Sheen. Jak sugeruje powyższy materiał, między mężczyznami rozegra się potężna i okrutna próba siły...

„Apostoł” – kiedy premiera na Netflix?

Prócz Dana Stevensa i Michaela Sheena, w filmie wystąpią również Lucy Boynton („Morderstwo w Orient Expressie”), Mark Lewis Jones („Stella”), Bill Milner („X-Men: Pierwsza klasa”), Kristine Froseth („Sierra Burgess jest przegrywem”) i Paul Higgins („Utopia”). Premiera filmu „Apostoł” odbędzie się 12 października 2018 w serwisie Netflix.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Netflix Apostle