28.02.2020 11:20

"Aquaman 2": Emilia Clarke w roli Mery zamiast Amber Heard? Tego chcą fani

Fani "Aquamana" wystosowali kolejną petycję uderzającą w Amber Heard. Teraz znaleźli dla niej zastępstwo.

Foto: Invision/Invision/East News
Foto: Invision/Invision/East News

Liczba przeciwników Amber Heard wciąż rośnie. Znana aktorka wywołała wokół siebie burzę zarzucając byłemu mężowi (Johnny'emu Deppowi) stosowanie przemocy. Depp w odpowiedzi oskarżył ją nie tylko o pomówienia i symulowanie bycia ofiarą, ale podniósł, że to ona była agresorem. Najnowsze nagrania zdają się potwierdzać jego wersję wydarzeń. W efekcie, internet zalała fala wpisów okraszonych hashtagiem #JusticeForJohnnyDepp, a internauci rozpoczęli krucjatę przeciwko jego byłej już żonie. Dwukrotnie wystosowano petycje o usunięcie Amber Heard z obsady drugiej części "Aquamana". Bez skutku. Fani filmu poszli zatem o krok dalej i znaleźli dla niej odpowiednie (ich zdaniem) zastępstwo. Padło na Emilię Clarke.

"Aquaman 2" - fani domagają się zwolnienia Amber Heard i zastąpienia jej Emilią Clarke

Amber Heard wcieliła się w "Aquamanie" w rolę Mery - ukochanej tytułowego bohatera, w którego wciela się Jason Momoa. Fani nie chcą jednak, by pojawiła się ona w drugiej odsłonie. Poprzednie dwie petycje, o usunięcie jej z obsady, nie przyniosły oczekiwanego efektu. Ich twórcy nie dali jednak za wygraną. By wzmocnić swoje roszczenia znaleźli dla Heard konkretne zastępstwo. Zgodnie z najnowszą petycją, którą znajdziecie na stronie Change.org, w rolę Mery miałaby się od tej pory wcielać gwiazda "Gry o tron", Emilia Clarke.

Foto: zrzut ekranu www.change.org.
Foto: Photoshot/REPORTER/ East News
Foto: Photoshot/REPORTER/ East News
Przeczytaj także Prawnicy Johnny'ego Deppa i Amber Heard skomentowali nagrania, w których aktorka przyznaje się do agresji

Jak zauważyli autorzy petycji, Emilia Clarke ma "czyste konto", czyli nigdy nie była zamieszana w żaden skandal, ani nie wystosowano przeciwko niej zarzutów o nadużycia i przemoc. Co więcej, brytyjska aktorka cieszy się sympatią widzów i jest bliską przyjaciółką Jasona Momoy, z którym pracowała już na planie "Gry o tron" (grali małżeństwo - Daenerys Targaryen i Khala Drogo).

Gra o tron
Gra o tron
Przeczytaj także Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron"

Petycje podpisało obecnie 4 tysiące 327 osób. Poprzednim razem przeciwnikom Amber Heard udało się zgromadzić zaledwie 375 tysięcy podpisów, z docelowych 500 tysięcy.

Zobacz też: Emilia Clarke - ciekawostki o gwieździe "Gry o tron"

Chciałbyś/chciałabyś aby Emilia Clarke zastąpiła Amber Heard w roli Mery?

Tagi: Film News Aquaman Emilia Clarke