"Aquaman 2": Emilia Clarke w roli Mery zamiast Amber Heard? Tego chcą fani

28.02.2020 11:20
"Aquaman 2": Emilia Clarke w roli Mery zamiast Amber Heard? Tego chcą fani Fot. Invision/Invision/East News

Fani "Aquamana" wystosowali kolejną petycję uderzającą w Amber Heard. Teraz znaleźli dla niej zastępstwo.

Liczba przeciwników Amber Heard wciąż rośnie. Znana aktorka wywołała wokół siebie burzę zarzucając byłemu mężowi (Johnny'emu Deppowi) stosowanie przemocy. Depp w odpowiedzi oskarżył ją nie tylko o pomówienia i symulowanie bycia ofiarą, ale podniósł, że to ona była agresorem. Najnowsze nagrania zdają się potwierdzać jego wersję wydarzeń. W efekcie, internet zalała fala wpisów okraszonych hashtagiem #JusticeForJohnnyDepp, a internauci rozpoczęli krucjatę przeciwko jego byłej już żonie. Dwukrotnie wystosowano petycje o usunięcie Amber Heard z obsady drugiej części "Aquamana". Bez skutku. Fani filmu poszli zatem o krok dalej i znaleźli dla niej odpowiednie (ich zdaniem) zastępstwo. Padło na Emilię Clarke.

"Aquaman 2" - fani domagają się zwolnienia Amber Heard i zastąpienia jej Emilią Clarke

Amber Heard wcieliła się w "Aquamanie" w rolę Mery - ukochanej tytułowego bohatera, w którego wciela się Jason Momoa. Fani nie chcą jednak, by pojawiła się ona w drugiej odsłonie. Poprzednie dwie petycje, o usunięcie jej z obsady, nie przyniosły oczekiwanego efektu. Ich twórcy nie dali jednak za wygraną. By wzmocnić swoje roszczenia znaleźli dla Heard konkretne zastępstwo. Zgodnie z najnowszą petycją, którą znajdziecie na stronie Change.org, w rolę Mery miałaby się od tej pory wcielać gwiazda "Gry o tron", Emilia Clarke.

Foto: zrzut ekranu www.change.org. Fot. Foto: zrzut ekranu www.change.org.
Przeczytaj także

Jak zauważyli autorzy petycji, Emilia Clarke ma "czyste konto", czyli nigdy nie była zamieszana w żaden skandal, ani nie wystosowano przeciwko niej zarzutów o nadużycia i przemoc. Co więcej, brytyjska aktorka cieszy się sympatią widzów i jest bliską przyjaciółką Jasona Momoy, z którym pracowała już na planie "Gry o tron" (grali małżeństwo - Daenerys Targaryen i Khala Drogo).

Przeczytaj także

Petycje podpisało obecnie 4 tysiące 327 osób. Poprzednim razem przeciwnikom Amber Heard udało się zgromadzić zaledwie 375 tysięcy podpisów, z docelowych 500 tysięcy.

Zobacz też: Emilia Clarke - ciekawostki o gwieździe "Gry o tron"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.