"Aquaman" pobił "Avengers: Infinity War" w sprzedaży biletów do kina

Kamil Kacperski
23.11.2018 15:20
"Aquaman" pobił "Avengers: Infinity War" w sprzedaży biletów do kina Fot. materiały prasowe

"Aquaman" dzielnie zmierza po swój upragniony tron - film DC pobił jeden z rekordów "Avengers: Infinity War" dotyczący przedpremierowej sprzedaży biletów do kin.

W połowie listopada 2018 roku ruszyła przedsprzedaż biletów na nadchodzący film DC zatytułowany "Aquaman". Okazuje się, że produkcja o królu 7 mórz cieszy się ogromną popularnością - na portalu Atom Tickets, który zajmuje się przedsprzedażą biletów do kin, Jason Momoa i spółka pobili rekord ilości sprzedanych wejściówek w pierwszych 24 godzinach. Tym samym "Aquaman" przegonił wynik "Avengers: Infinity War", bo to właśnie film Marvela do tej pory cieszył się największą popularnością.

Jest jednak pewien haczyk - w Stanach Zjednoczonych "Aquaman" będzie pokazywany przedpremierowo już 15 grudnia i to w dodatku w ponad 1000 miast, natomiast Atom jest wyłącznym sprzedawcą wejściówek na te wydarzenie. Nie mniej, produkcja DC pobiła w serwisie Fandango m.in. "Mission: Impossible - Fallout", czy "Venoma", a jak wiemy obydwa filmy nie narzekały na swoje wyniki w boks-offisie. Wygląda na to, że taki sam los czeka też "Aquamana". 

Aquaman - kiedy premiera?

Niestety, ani Atom, ani Fandango nie udostępnili dokładnych liczb, w związku z tym trudno jest nawet oszacować ile osób w USA kupiło już wejściówki na pokaz filmu o podwodnym superbohaterze. Jedno jest pewne - byle jaki film nie zdołałby pobić rekordów "Avengers: Infinity War", a "Aquaman" zrobił właśnie to. 

W ramach promocji filmu DC wydało niedawno finałowy zwiastun produkcji, w którym mieliśmy okazję zobaczyć wielkie podwodne potwory, Atlantydę, Jasona Momoę krzyczącego "yeah", a także Vulko (Willem Dafoe), który uczy młodego Arthura jak żyć. Premiera "Aquamana" odbędzie się 21 grudnia 2018 roku. Wybierzecie się na seans?

Avengers 4 - data premiery

Kontynuację filmu "Avengers: Infinity War", czyli niezatytułowane do tej pory "Avengers 4", zobaczymy w kinach 26 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.