Aresztowano mężczyznę, który napastował seksualnie bałwanka z "Krainy lodu". Josh Gad skomentował sprawę

Sergiusz Kurczuk
25.10.2019 09:07
Aresztowano mężczyznę, który napastował seksualnie bałwanka z "Krainy lodu". Josh Gad skomentował sprawę

Policja zatrzymała 20-letniego mężczyznę, który uprawiał seks z pluszowym bałwankiem Olafem z "Krainy Lodu". Aktor Josh Gad skomentował nietypową sytuację.

Film "Kraina Lodu" to niezwykle popularna animacja Disneya, która budzi wiele emocji wśród widzów na całym świecie. U pewnego 20-letniego mężczyzny emocje były niezwykle skrajne, ponieważ postanowił wybrać się do jednego z supermarketów i uprawiać seks z pluszowym bałwankiem Olafem. Gwałciciel zabawek został aresztowany przez policję.

"Kraina Lodu" - mężczyzna zgwałcił bałwanka Olafa

Jak podaje Daily Star, do zdarzenia doszło w mieście St. Petersburg w stanie Floryda. Według lokalnej policji Cody Christopher Meader wszedł do sklepu sieci Target, podszedł do półki z zabawkami z "Krainy Lodu 2" i wziął z półki pluszowego bałwanka Olafa. Położył pluszaka na ziemi i zaczął uprawiać z nim seks bez penetracji. Doszło do ejakulacji. Po zakończeniu procederu Meader odłożył zabawkę z powrotem na półkę. To jednak nie koniec eskapad zwyrodnialca. Po chwili zauważył wielkiego pluszowego jednorożca i powtórzył to, co zrobił z Olafem.

Przeczytaj także

Na szczęście na miejscu był świadek, który wezwał funkcjonariuszy. Dzięki niemu udało się nie tylko aresztować mężczyznę, ale również zlokalizować zbrukane pluszaki. Meader, przyznał się do winy. Stwierdził, że zrobił "głupią rzecz" i że "odbiło mu na punkcie wypchanego Olafa". Obie zabawki zostały usunięte ze sklepu i zniszczone. Meader został osadzony w areszcie za zniszczenie mienia, gdzie spędził noc. Wyszedł na drugi dzień za kaucją wynoszącą 150 dolarów. Ojciec mężczyzny przyznał, że syn dokonywał już podobnych czynów, jednak do tej pory nie był karany. Na Florydzie za zniszczenie mienia o wartości 200 dolarów lub więcej kara wynosi do 60 dni więzienia. Cena pluszaków wynosiła 150 dolarów, Meader dostanie prawdopodobnie mniejszą karę. O tym zadecyduje sąd.

Przeczytaj także

Afera dotarła do aktora Josha Gada, który w oryginale podkładał głos pod Olafa. Postanowił skomentować ją na Twitterze.

Czasami... nie lubię gorących uścisków.

Gwiazdor postanowił obrócić sprawę w żart, jednak w jego wypowiedzi można wyczuć, że czyn Meadera trochę go przeraził.

Przeczytaj także

"Kraina lodu II" - kiedy premiera?

Sequel hitu Disneya trafi do polskich kin już niebawem. Premiera "Krainy Lodu II" odbędzie się 22 listopada 2019 roku. Reżyserami filmu są Jennifer Lee i Chris Buck. Za scenariusz odpowiada Allison Schroeder. W polskiej wersji językowej usłyszymy zapewne ponownie gwiazdy znane z części pierwszej - Annę Cieślak, Lidię Sadową, Pawła Ciołkosza oraz Czesława Mozila.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Kraina Lodu 2": Znamy szczegóły fabuły sequela "Krainy Lodu"

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.