Armie Hammer poszedł na odwyk. Walczy z uzależnieniem od seksu, narkotyków i alkoholu

10.06.2021 13:27
Armie Hammer poszedł na odwyk. Walczy z uzależnieniem od seksu, narkotyków i alkoholu Fot. agestock/East News

W ostatnich miesiącach Armie Hammer był bohaterem wielu negatywnych nagłówków. Aktor został oskarżony o gwałty i skłonności kanibalistyczne, co skończyło się dla niego utratą wielu prestiżowych ról. Aktor podobno udał się na terapię, by leczyć się z uzależnień.

Armie Hammer poszedł na terapię od uzależnień

W styczniu 2021 roku w social mediach pojawiły się screenshoty z wiadomości na Instagramie, które zostały napisane podobno przez Armiego Hammera. W nich mogliśmy przeczytać graficzne opisy fantazji seksualnych Hammera, wśród których znalazły się takie sformułowania jak bycie "100% kanibalem", czy "chęć picia twojej krwi, kiedy zapinam cię od tyłu". 

Polecamy

Armie Hammer został oskarżony potem przez kolejną kobietę. Według niej, aktor gwałcił ją przez 4 godziny, uderzając jej głową o ściany i wykonując inne brutalne czynności, na które się nie zgadzała. Takich oskarżeń było jeszcze więcej. Aktor stracił role w kilku nadchodzących filmach, a także przestał się udzielać publicznie. 

Jak podaje Vanity Fair, Hammer niedawno zapisał się na terapię w ośrodku niedaleko Orlando. Jego pobyt w placówce miał się rozpocząć 31 maja 2021 roku, a jak ustaliła redakcja znanego magazynu, aktor ma się tam leczyć z uzależnienia od seksu, alkoholu oraz narkotyków.

Polecamy

O sprawie poinformował świadek, który widział Hammera na lotnisku w Kajmanach. Aktor żegnał się tam ze swoją żoną Elizabeth Chambers (z którą jest w separacji) oraz z ich dziećmi. Ich pożegnanie miało być podobno "czułe".

Przyjaciel aktora zasugerował w rozmowie z Vanity Fair, że przyczyną problemów Hammera mogą być pewne kwestie z jego wczesnej młodości.

Wszyscy uważają, że Armie miał jakieś uprzywilejowane życie. A to musi oznaczać, że jako dzieciak nie miał problemów tak? Niekoniecznie. To, że twoja rodzina nie miała problemów finansowych nie oznacza wcale, że nie miała innych problemów. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.