Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na planie „Terminatora 6” odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat

Sergiusz Kurczuk
27.09.2018 14:37
Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na planie „Terminatora 6” odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat Fot. kadr z filmu Terminator 2: Dzień sądu

W filmie „Terminator 6” wystąpią gwiazdy oryginalnej serii - Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Aktor postanowił podzielić się zdjęciem z planu, odtwarzającym fotografię z czasów produkcji „Terminator 2: Dzień sądu”. 

Słynne serie filmowe to nie tylko same opowieści i bohaterowie, ale również aktorzy i atmosfera minionego okresu, którą obecnie trudno uchwycić. Czasem się to udaje, dzięki aktorom, próbującym przenieść się w czasie i przy okazji zadowolić tym wiernych fanów. Sentyment do serii „Terminator” postanowił wykorzystać Arnold Schwarzenegger, który jest zaangażowany w obecnie powstającą 6. część historii o robocie z przyszłości. W produkcji wystąpi również druga gwiazda oryginalnej serii - Linda Hamilton, która wcielała się w Sarah Connor. Na Twitterze gwiazdora pojawiło się rozczulające zdjęcie z planu filmowego. 

„Terminator 6” - Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na planie filmu 

Na Twitterze aktora pojawiło się zestawianie dwóch fotografii. Na jednej widzimy Schwarzeneggera i Hamilton na planie filmu „Terminator 2: Dzień sądu”. Na drugim znajduje się próba odtworzenia momentu z roku 1991. Przy okazji możemy zobaczyć, że grany przez Schwarzeneggera bohater, porządnie oberwie, o czym świadczy charakteryzacja aktora. Zdjęcie trafiło na Twittera z okazji 62. urodzin Hamilton. 

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej przyjaciółki Lindy Hamilton. To jedna z moich ulubionych koleżanek z planu, prawdziwa twardzielka i niesamowita osoba. Nieźle się namęczyłem, żeby być z nią z powrotem na planie. 

Podobną fotkę po latach zrobili sobie niedawno członkowie obsady „Powrotu do przyszłości”.

„Terminator 6” - o czym będzie film?

Na razie nie wiele wiadomo na temat fabuły kolejnej części „Terminatora”. Nad przedsięwzięciem ponownie ma czuwać James Cameron, ale reżyserem został twórca filmu „Deadpool” Tim Miller. 6. odsłona opowieści o maszynach wałczących z ludźmi ma być bezpośrednim sequelem filmu „Terminator 2: Dzień sądu”, co jednocześnie zignoruje produkcje, które powstały po roku 1991. To dobra wiadomość dla fanów serii, którzy uważają, że każda z kolejnych części psuła markę, negatywnie wpływając na postać Terminatora. Oprócz Schwarzeneggera i Hamilton na ekranie pojawią się również  Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Premiera filmu została zaplanowana na 22 listopada 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.