16.09.2019 14:28

Arnold Schwarzenegger jako prezydent USA na pierwszym zdjęciu z "Kung Fury 2"

Arnold Schwarzenegger podzielił się pierwszym zdjęciem promującym sequel filmu "Kung Fury". Aktor wcieli się w prezydenta USA.

Foto: VALERIE MACON/AFP/East News
Foto: VALERIE MACON/AFP/East News

W lipcu 2019 roku ruszyły zdjęcia do sequela "Kung Fury" - niskobudżetowej produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie. Jeden z najpopularniejszych aktorów kina akcji podzielił się pierwszą fotką z filmu. Zobaczcie Arnolda Schwarzeneggera jako prezydenta Stanów Zjednoczonych w "Kung Fury 2".

Arnold Schwarzenegger jako prezydent USA na pierwszym zdjęciu z "Kung Fury 2"

Akcja filmu "Kung Fury 2" rozgrywa się w 1985 roku. Tytułowy bohater, a przy okazji najlepszy policjant wszech czasów, pilnie strzeże Miami. Jednak, gdy ginie jeden z członków grupy wszystko bierze w łeb. Wtedy z cienia wychodzi nowy złoczyńca, który zamierza pomóc Hitlerowi w stworzeniu broni, która ostatecznie zapewni mu władzę nad światem. Aby ocalić ludzkość, Kung Fury musi cofnąć się w przeszłość.

Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - dlaczego twórcy nie odmłodzili Arnolda Schwarzeneggera?

Arnold Schwarzenegger wystąpi w filmie jako prezydent USA. Aktor, za pośrednictwem Instagrama, podzielił się z fanami pierwszymi zdjęciami ukazującymi jego postać.

U boku Schwarzeneggera w "Kung Fury 2" wystąpią między innymi Michael Fassbender w roli Colta Magnuma - partnera Kung Fury'ego, Alexandra Shipp jako ambitna reporterka Rey Porter, Jorma Taccone jako Adolf Hitler, Leopold Nisson jako Hackerman oraz Eleni Young jako Barbarianna. Powróci również David Hasselhoff, który użyczy głosu samochodowi Hoff 9000.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Przeczytaj także Donald Trump kocha Arnolda Schwarzeneggera? Tak twierdzi aktor

Ekipa filmowa pracuje obecnie w Monachium. Zdjęcia mają powstać również w Bułgarii. Za produkcję "Kung Fury 2" odpowiadają David Katzenberg, Seth Grahame-Smith i Aaron Schmidt, twórcy obu części "To". Reżyserem jest twórca pierwszej części, a zarazem główna gwiazda filmu - David Sandberg. Premiera "Kung Fury 2" zaplanowana jest na 2020 rok.

Zobacz też: Gwiazda "Zaginionej dziewczyny" jako Maria Skłodowska-Curie w zwiastunie filmu "Radioactive"

Tagi: Film News Arnold Schwarzenegger Kung Fury