Arnold Schwarzenegger ponownie Terminatorem?

Robert Skowronski
05.04.2017 11:27
Arnold Schwarzenegger ponownie Terminatorem? Fot. kadr z filmu

He'll be back? - można by było zapytać parafrazując słynną kwestię T-800. Arnold Schwarzenegger zdradził, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jako Terminator.

Informowaliśmy o tym, że elektroniczny morderca może powrócić w 6. odsłonie, ale już bez Arniego. Ba, można nawet założyć, że za film odpowiedzialny będzie James Cameron jak tylko odzyska prawa do cyklu, a nastąpi to w 2019 roku. Dobra wiadomość jest taka, że były gubernator stanu Kalifornia wypowiedział się na temat przyszłości „Terminatora” i wygląda na to, że jest zainteresowany wzięciem udziału w projekcie:

Nie chcę tego nazywać fałszywymi wiadomościami, tak jak robi to prezydent, ale ludzie wypisują różne rzeczy - nie mam pojęcia dlaczego. Tylko dlatego, że Paramount nie jest zainteresowane przedłużeniem serii nie znaczy to, że inne studia też mają takie podejście. Jest 15 innych firm, które chcą to zrobić. Cykl o Terminatorze nie jest zakończony, co nie? Po prostu konieczne będą negocjacje z kolejnym studiem, ale nie mogę podać więcej szczegółów. Wszystko zostanie ogłoszone. Pamiętajcie, że po 2018 roku James Cameron znowu będzie mieć prawa do cyklu.

A oto co aktor powiedział na temat swojego występu na ekranie:

Cameron wyprodukuje film, a za kamerą stanie ktoś inny. Zawsze jestem otwarty na nakręcenie kolejnego filmu z tej serii, zwłaszcza jeśli scenariusz jest dobry i angażujący.

Wcześniej David Ellison, szef Skydance, do którego należą prawa do serii, udzielił wypowiedzi utrzymanej w podobnym, pozytywnym tonie:

Rozwiązaliśmy przyszłość franczyzy i wierzcie, że to niewiarygodnie świetlana przyszłość. Myślę, że będzie to kontynuacja na poziomie, którego fani domagali się od „Terminatora 2”. Mamy pewne ogłoszenie przygotowane na 2017 rok. To coś z czego jesteśmy bardzo dumni i myślimy, że jest to kierunek, w którym seria powinna pójść.

Według ostatnich doniesień nowego „Terminatora” miałby wyreżyserować Tim Miller, twórca „Deadpoola”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.