22.05.2017 12:51

Arnold Schwarzenegger powróci jako Terminator

Po licznych perturbacjach okazuje się, że Arnold Schwarzenegger ponownie stanie się na ekranie elektronicznym mordercą. Poznajcie szczegóły.

Arnold Schwarzenegger powróci jako Terminator
foto: kadr z filmu

Powstanie „Terminator 6”, to już pewne. Już pewien czas temu były gubernator stanu Kalifornia wypowiedział się na temat przyszłości serii i wyraził pełną chęć wzięcia udziału w projekcie. Podczas swojej wizyty na festiwalu filmowym w Cannes już w pełni potwierdził, że wróci jako T-800:

"

To powróciło. To idzie na przód. James Cameron ma kilka dobrych pomysłów na to jak kontynuować serię. Wystąpię w kolejnym filmie. "

Nazwisko Camerona jest kluczowe, bo będzie producentem dzieła - w 2019 roku odzyska on prawa do cyklu. Twórca „Avatara” nie będzie jednak reżyserem obrazu, co potwierdził Schwarzenegger:

"

Cameron wyprodukuje film, a za kamerą stanie ktoś inny. Zawsze jestem otwarty na nakręcenie kolejnego filmu z tej serii, zwłaszcza jeśli scenariusz jest dobry i angażujący. "

Kto by stanął za kamerą? Ostatnie doniesienia, choć nieoficjalne, mówiły o Timie Millerze, twórcy „Deadpoola”.

Na tegorocznym festiwalu w Cannes głośno jest poprzez sprawę związaną z Netfliksem. Na ten temat wypowiedział się również Schwarzenegger jednocześnie mówiąc, że sam w niedalekiej przyszłości będzie prawdopodobnie związany z serwisem streamingowym poprzez nowy projekt:

"

To wspaniała firma, wykonują niesamowitą pracę, są wizjonerami. Mają dobre nowe pomysły i nowe sposoby pokazywania filmów. Dla nas artystów to kolejna z dróg realizowania się. Mam nadzieję współpracować z Netfliksem. Na szczęście już coś się dzieje w tej kwestii. "

Tymczasem na ekrany ponownie zmierza „Terminator 2”, jednak tym razem w wersji 3D. James Cameron wraz ze swoim Lightstorm, a także DMG Entertainment i StudioCanal czuwał od początku do końca nad trójwymiarową odsłona kultowego filmu z 1991 roku.

Cieszysz się z powrotu Arnolda Schwarzeneggera do ikonicznej roli?

Robert Skowronski
Tagi: News Terminator Arnold Schwarzenegger