Arnold Schwarzenegger powróci jako Terminator

Robert Skowronski
22.05.2017 12:51
Arnold Schwarzenegger powróci jako Terminator Fot. kadr z filmu

Po licznych perturbacjach okazuje się, że Arnold Schwarzenegger ponownie stanie się na ekranie elektronicznym mordercą. Poznajcie szczegóły.

Powstanie „Terminator 6”, to już pewne. Już pewien czas temu były gubernator stanu Kalifornia wypowiedział się na temat przyszłości serii i wyraził pełną chęć wzięcia udziału w projekcie. Podczas swojej wizyty na festiwalu filmowym w Cannes już w pełni potwierdził, że wróci jako T-800:

To powróciło. To idzie na przód. James Cameron ma kilka dobrych pomysłów na to jak kontynuować serię. Wystąpię w kolejnym filmie.

Nazwisko Camerona jest kluczowe, bo będzie producentem dzieła - w 2019 roku odzyska on prawa do cyklu. Twórca „Avatara” nie będzie jednak reżyserem obrazu, co potwierdził Schwarzenegger:

Cameron wyprodukuje film, a za kamerą stanie ktoś inny. Zawsze jestem otwarty na nakręcenie kolejnego filmu z tej serii, zwłaszcza jeśli scenariusz jest dobry i angażujący.

Kto by stanął za kamerą? Ostatnie doniesienia, choć nieoficjalne, mówiły o Timie Millerze, twórcy „Deadpoola”.

Na tegorocznym festiwalu w Cannes głośno jest poprzez sprawę związaną z Netfliksem. Na ten temat wypowiedział się również Schwarzenegger jednocześnie mówiąc, że sam w niedalekiej przyszłości będzie prawdopodobnie związany z serwisem streamingowym poprzez nowy projekt:

To wspaniała firma, wykonują niesamowitą pracę, są wizjonerami. Mają dobre nowe pomysły i nowe sposoby pokazywania filmów. Dla nas artystów to kolejna z dróg realizowania się. Mam nadzieję współpracować z Netfliksem. Na szczęście już coś się dzieje w tej kwestii.

Tymczasem na ekrany ponownie zmierza „Terminator 2”, jednak tym razem w wersji 3D. James Cameron wraz ze swoim Lightstorm, a także DMG Entertainment i StudioCanal czuwał od początku do końca nad trójwymiarową odsłona kultowego filmu z 1991 roku.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.