Arnold Schwarzenegger został wybrany idealnym liderem ludzkości w wypadku ataku obcych

19.03.2021 12:19
Arnold Schwarzenegger został wybrany idealnym liderem ludzkości w wypadku ataku obcych Fot. SLM Production Group/Silver Pictures/Collection Christophel/East

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kto powinien dowodzić ludzkością w wypadku ataku obcych na naszą planetę? Według sondażu przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii, tym człowiekiem powinien być Arnold Schwarzenegger. 

Arnold Schwarzenegger liderem ludzkości w przypadku ataku obcych?

Sam "Arnie" postanowił zareagować na bycie uznanym liderem ludzkości w takiej sytuacji kryzysowej. Schwarzenegger podziękował za "wiarę" i potwierdził, że jest gotowy, by służyć pomocą, jeśli taka sytuacja się kiedykolwiek nadarzy. 

Polecamy

Oprócz Schwarzeneggera, na liście 20 celebrytów, którzy "najlepiej poradzili sobie z inwazją obcych" wysoko znalazł się również Will Smith (doświadczony po "Dniu Niepodległości"), a także (całkiem niespodziewanie) Donald Trump, który zanotował 8. miejsce na liście. Dla porównania obecny prezydent Joe Biden i wiceprezydentka Kamala Harris zanotowali kolejno 20. i 19. miejsce na liście.

Wysoko byli również sir David Attenborough, Bruce Willis, Tom Cruise, Harrison Ford, Sigourney Weaver, Gillian Anderson, a także... brytyjski dziennikarz Piers Morgan.

Polecamy

Rzecznik prasowy telewizji BLAZE, która przeprowadziła sondaż, wyjaśnił wyniki w oficjalnym oświadczeniu:

Arnold Schwarzenegger to dobra propozycja, jeśli chodzi o inwazję kosmitów - zwłaszcza, że nie tylko był gwiazdą kina akcji, ale był także Gubernatorem Kalifornii. Chociaż to dość smutne, że tyle gwiazd filmowych jest wyżej na liście od prawdziwych liderów i polityków.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.