13.03.2020 13:53

Atak krwiożerczego lwa – zobacz przerażające wideo

Wczoraj informowaliśmy, że jedno z hiszpańskich miast sterroryzował grasujący po ulicach lew. Sprawa okazała się jednak dużo bardziej błaha. Po mieście chodził jedynie dziwnie przystrzyżony pies. Dzisiaj jednak prezentujemy najgorszy możliwy scenariusz prawdziwego pojawienia się dzikiego zwierzęcia na ulicach zatłoczonych metropolii.

Atak krwiożerczego lwa – zobacz przerażające wideo
fot. materiały prasowe

Mowa o zwiastunie filmu „Uncaged” holenderskiego reżysera Dicka Maasa. Produkcja opowiadająca o wygłodniałym, krwiożerczym lwie, który grasuje na ulicach Amsterdamu powstała wprawdzie już kilka lat temu, ale teraz twórcy przymierzają się do podboju rynku amerykańskiego.

Z tej okazji produkcja „Prey” została przemianowana na „Uncaged”, a w sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne. 

Uncaged - Krwiożerczy postrach miasta - zwiastun

foto: Rob Hainer / Shutterstock
foto: Rob Hainer / Shutterstock
Przeczytaj także Przerażeni mieszkańcy poinformowali policję o lwie krążącym po mieście. Okazało się, że to pies

Film, znany w Polsce pod tytułem „Krwiożerczy postrach miasta”, to prześmiewcza opowieść o panice wywołanej atakami groźnej bestii.

Uncaged - fabuła

"

Po tym jak w okolicach Amsterdamu znalezione zostają zmasakrowane zwłoki rodziny lokalnego farmera, policja wzywa panią weterynarz z państwowego zoo. Kobieta ma pomóc ustalić, jakie zwierzę mogło dopuścić się takiego czynu. Ocena kobiety jest jednoznacza – wielki, agresywny lew. Z początku nikt jej nie wierzy, ale gdy ofiar zaczyna przybywać, kobieta wraz z brytyjskim myśliwym wyruszają na poszukiwania groźnej bestii, grasującej po mieście – możemy czytać w oficjalnym opisie fabuły. "

Uncaged - fragment filmu

Film „Krwiożerczy postrach miasta” ma trafić na fizyczne nośniki i platformy VOD w Stanach Zjednoczonych już 17 marca. W Polsce krąży chwilowo w tzw. "drugim obiegu".

Czytaj także: 10 filmów, w których naprawdę zabito zwierzęta.

Krwiożerczy postrach miasta

Tagi: Film Zwiastuny Horror