"Atomówki" powróciły w aktorskim filmie krótkometrażowym

Kamil Kacperski
23.11.2018 10:42
"Atomówki" powróciły w aktorskim filmie krótkometrażowym Fot. kadr z wideo

Bójka, Bajka i Brawurka powracają w mrocznym i dorosłym wydaniu. Na kanale The Bootleg Universe pojawiła się fanowska wersja "Atomówek". Jak bajkowe postaci prezentują się w aktorskim filmie krótkometrażowym?

"Atomówki" to bardzo popularny serial animowany emitowany na antenie Cartoon Network. Pierwsza odsłona bajki zadebiutowała w telewizji jeszcze w latach 90. Po kilku sezonach produkcja została anulowana i w 2005 roku wyemitowano ostatni sezon. "Atomówki" powróciły jednak w 2016 roku i doczekały się nawet 2 sezonów.

Serial pozostaje jednak w sercach milionów osób na całym świecie - do tego stopnia, że na kanale Bootleg Universe pojawił się krótkometrażowy fanowski film "Powerpuff Girls: The Long Way Back", w którym odtworzono nawet intro z serialu. Reżyserem produkcji jest Steven LaMorte, a budżet krótkometrażówki wyniósł 9 tysięcy dolarów. W aktorskich "Atomówkach" pojawia się nawet Mojo-Jojo! Zobaczcie 20-minutowy film "Powerpuff Girls: The Long Way Back":

Atomówki w nowym filmie?

Jak to w przypadku fanowskich tworów bywa, film nie jest wybitny, ani nawet specjalnie dobry (wyjątkiem od reguły jest "Uncharted" z Nathanem Fillionem i Stephenem Langiem). Na plus definitywnie zasługuje sam pomysł, aby osadzić fabułę 10 lat po zakończeniu działalności dziewczynek, które straciły swoje moce. No i oczywiście cameo Mojo-Jojo, jednego z najlepszych złoczyńców w kreskówkach Cartoon Network. Natomiast cała reszta... Cóż, widać, że to produkcja za 9 tysięcy dolarów.

Pozostając jednak przy temacie starych bajek Cartoon Network - w październiku 2018 roku jeden z twórców "Chojraka - Tchórzliwego psa" zdradził, że pracuje nad prequelem produkcji, w którym tytułowy zwierzak ma być jeszcze szczeniaczkiem, a w sieci pojawiają się również plotki dotyczące powrotu "Eda, Edda i Eddy'ego". Czy któryś z projektów zostanie zrealizowany? Trudno powiedzieć. Jedyne co możemy na razie robić, to trzymać kciuki, że któryś z nich dostanie zielone światło od stacji. 

Jak zwykle zapraszamy Was również do próbowania swoich sił w naszym quizie "Jak dobrze znasz oldschoolowe bajki Cartoon Network?". W teście pojawiają się oczywiście pytania dotyczące "Atomówek". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.