"Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

30.04.2020 10:13
"Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego Fot. face to face/Reporter/ EastNews

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu kontynuacji "Avatara". Widnieje na nim między innymi Sigourney Weaver w swojej filmowej roli.

Choć prace nad kolejnymi częściami "Avatara" zostały wstrzymane, a premiery poprzesuwane, twórcy nie pozwalają fanom o sobie zapomnieć. W sieci ukazało się właśnie najnowsze zdjęcie z planu, na którym widnieją Sigourney Weaver, która w pierwszej odsłonie wcielała się w doktor Grace Augustin, Joel David Moore grający doktora Norma Spellmana oraz producent filmów - Jon Landau. Co wiemy o nowej roli Sigourney w kolejnych odsłonach filmowego widowiska?

"Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

Każdy, kto oglądał "Avatara" wie, że bohaterka ogrywana przez Sigourney Weaver nie uszła z życiem. Jednak już kilka lat temu sam James Cameron potwierdził, że aktorka powróci we wszystkich kolejnych odsłonach. Jak? Według oficjalnych zapewnień sławna aktorka ma się wcielić w zupełnie inną postać. Spekuluje się jednak, że dr Grace Augustin pojawi się w retrospekcjach.

"Avatar 2" zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Kolejne odsłony ukażą się kolejno 22 grudnia 2023 roku20 grudnia 2024 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.