„Avengers 4”: wyciekły kolejne grafiki z nowym składem Avengers i Thanosem

Natalia Hluzow
29.06.2018 12:40
„Avengers 4”: wyciekły kolejne grafiki z nowym składem Avengers i Thanosem Fot. screen ze strony heroisx.com

W sieci pojawiła się seria grafik koncepcyjnych przedstawiających postaci z „Avengers 4”. Znaleźli się na nich m.in. Thanos, Captain Marvel i Hulk w nowym kostiumie.

Jak można się było spodziewać, po premierze „Avengers: Infinity War” internet zaczęły zalewać liczne wycieki, przecieki i inne rzekome spoilery dotyczące nadchodzącej, 4. części filmu o Avengerach. Wśród nich znalazły się fałszywe opisy fabuły „Avengers 4”, rzekome concept arty z filmu, potencjalne logo produkcji oraz tytuł 22. filmu MCU. Tym razem otrzymaliśmy nowe grafiki, które bardzo przypominają udostępniony wcześniej concept art z nową drużyną Avengers. Możemy jednak dostrzec na nich kilka nowych ujęć przedstawiających Brie Larson w roli Captain Marvel.

Nowe grafiki z „Avengers 4”

Dzięki nowemu zestawowi grafik możemy bliżej przyjrzeć się przedstawionym już na poprzednim concept arcie postaciom. Są tu zarówno War Machine, Nebula, Rocket Racoon, jak i HawkeyeHulk w kostiumieCaptain Marvel pojawia się nawet w kilku ustawieniach, zaś Thanos prezentuje się w pełnej krasie w nowej zbroi, z nową bronią i w Rękawicy Nieskończoności na dłoni. 

avengers 4 1 Fot. foto: screen ze strony comicbookmovie.com
avengers 4 4 Fot. foto: screen ze strony comicbookmovie.com
avengers 4 2 Fot. foto: screen ze strony comicbookmovie.com
avengers 4 3 Fot. foto: screen ze strony comicbookmovie.com

Niestety na powyższych grafikach zabrakło większości oryginalnych Avengers. Być może ich sylwetki zostaną udostępnione później. Wciąż należy jednak pamiętać, że wszystkie te prace mogą okazać się jedynie efektem zabawy utalentowanego fana MCU i wcale nie muszą przedstawiać faktycznych kostiumów superbohaterów w nadchodzącym filmie.

Avengers na plakatach francuskiego artysty

Tego typu fan artem są na przykład plakaty opublikowane na Twitterze przez francuskiego artystę, Rico Jr, który chcąc wyrazić swój podziw wobec pracy wykonanej przez braci Russo, przygotował tryptyk zachwycających plakatów „Avengers: Infinity War”:

Jestem dumny, że mogę wreszcie ujawnić mój tryptyk Marvel Avengers. Włożyłem w to mnóstwo pracy, gdyż chciałem sprawić przyjemność fanom Najpotężniejszych Herosów na Ziemi - włączając w to braci Russo, których praca nad ostatnim filmem wprawiła mnie w osłupienie.

Skończone, pełne dzieło braci Russo będziemy mogli zobaczyć i ocenić za niecały rok. Wtedy też przekonamy się, które z przecieków okazały się prawdą. Premiera „Avengers 4” już w maju 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.