"Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth wskazał swoją ulubioną scenę z filmu

07.08.2019 13:54
"Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth wskazał swoją ulubioną scenę z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/Disney

Najlepiej zarabiający film w historii kinematografii trafił niedawno do sprzedaży w wersji cyfrowej, więc twórcy bez żadnych skrupułów odnoszą się do wydarzeń przedstawionych w "Avengers: Endgame". 

Marvel promuje obecnie domowe wydanie "Avengers: Endgame" - wersja cyfrowa trafiła do sprzedaży 31 lipca 2019 roku, a DVD i Blu-ray z filmem pojawi się w amerykańskich sklepach już 13 sierpnia 2019 roku. Z tej okazji twórcy postanowili zapytać się gwiazd, które sceny z filmu były ich ulubionymi. Pierwszym zapytanym o to aktorem był Chris Hemsworth, który wybrał krótki i nie do końca oczywisty fragment.

Chris Hemsworth zdradził swoją ulubioną scenę z Avengers: Endgame

Australijczyk sięgnął bowiem po króciutki fragment ostatniej bitwy Avengers z Thanosem i jego armią, w której Thor na chwilę zamienia się bronią z Kapitanem Ameryką. Rodgers dzierży Stormbreakera, a Bóg Piorunów ponownie włada Mjolnirem. Thor szybko zdaje sobie sprawę, że zamienili się orężem i prosi Kapitana aby się ponownie zamienili, pozwalając mu na "zatrzymanie tego mniejszego". Poniżej opisywana scena:

Przeczytaj także

Panowie oczywiście zwyciężają, ale okupują wiktorię stratą Iron Mana, któremu następnie składają hołd w finale produkcji. Dowiadujemy się, że Thor postanawia dołączyć do Strażników Galaktyki i podróżuje z nimi do kosmosu. Jego dalsze losy poznamy natomiast w filmie "Thor: Love and Thunder", którego reżyserem jest Taika Waititi. Premiera 4. odsłony solowych przygód Boga Piorunów jest zaplanowana na listopad 2021 roku. 

Kapitan Ameryka postanawia cofnąć się do lat 50. i spędzić swoje życie u boku Peggy Carter. Wcześniej zostawia jednak wszystkie Kamienie Nieskończoności na swoim miejscu, zapobiegając zmianom w osiach czasowych innych wymiarów. Krótko mówiąc - "Avengers: Endgame" był prawdopodobnie ostatnim filmem MCU, w którym zobaczymy Steve'a Rodgersa. 

Film "Avengers: Endgame" zadebiutował w kinach pod koniec kwietnia 2019 roku i tak jak wspomnieliśmy jest obecnie dostępny do kupienia w wersji cyfrowej. W Polsce wersje DVD i Blu-ray trafią do sprzedaży 4 września 2019 roku.

Zobacz także: Co dalej z Hulkiem po "Avengers: Endgame"?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.