"Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth wskazał swoją ulubioną scenę z filmu

07.08.2019 13:54
"Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth wskazał swoją ulubioną scenę z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/Disney

Najlepiej zarabiający film w historii kinematografii trafił niedawno do sprzedaży w wersji cyfrowej, więc twórcy bez żadnych skrupułów odnoszą się do wydarzeń przedstawionych w "Avengers: Endgame". 

Marvel promuje obecnie domowe wydanie "Avengers: Endgame" - wersja cyfrowa trafiła do sprzedaży 31 lipca 2019 roku, a DVD i Blu-ray z filmem pojawi się w amerykańskich sklepach już 13 sierpnia 2019 roku. Z tej okazji twórcy postanowili zapytać się gwiazd, które sceny z filmu były ich ulubionymi. Pierwszym zapytanym o to aktorem był Chris Hemsworth, który wybrał krótki i nie do końca oczywisty fragment.

Chris Hemsworth zdradził swoją ulubioną scenę z Avengers: Endgame

Australijczyk sięgnął bowiem po króciutki fragment ostatniej bitwy Avengers z Thanosem i jego armią, w której Thor na chwilę zamienia się bronią z Kapitanem Ameryką. Rodgers dzierży Stormbreakera, a Bóg Piorunów ponownie włada Mjolnirem. Thor szybko zdaje sobie sprawę, że zamienili się orężem i prosi Kapitana aby się ponownie zamienili, pozwalając mu na "zatrzymanie tego mniejszego". Poniżej opisywana scena:

Przeczytaj także

Panowie oczywiście zwyciężają, ale okupują wiktorię stratą Iron Mana, któremu następnie składają hołd w finale produkcji. Dowiadujemy się, że Thor postanawia dołączyć do Strażników Galaktyki i podróżuje z nimi do kosmosu. Jego dalsze losy poznamy natomiast w filmie "Thor: Love and Thunder", którego reżyserem jest Taika Waititi. Premiera 4. odsłony solowych przygód Boga Piorunów jest zaplanowana na listopad 2021 roku. 

Kapitan Ameryka postanawia cofnąć się do lat 50. i spędzić swoje życie u boku Peggy Carter. Wcześniej zostawia jednak wszystkie Kamienie Nieskończoności na swoim miejscu, zapobiegając zmianom w osiach czasowych innych wymiarów. Krótko mówiąc - "Avengers: Endgame" był prawdopodobnie ostatnim filmem MCU, w którym zobaczymy Steve'a Rodgersa. 

Film "Avengers: Endgame" zadebiutował w kinach pod koniec kwietnia 2019 roku i tak jak wspomnieliśmy jest obecnie dostępny do kupienia w wersji cyfrowej. W Polsce wersje DVD i Blu-ray trafią do sprzedaży 4 września 2019 roku.

Zobacz także: Co dalej z Hulkiem po "Avengers: Endgame"?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.