"Avengers: Endgame" - Jak powstał Gruby Thor? [WIDEO]

31.07.2019 10:13
"Avengers: Endgame" - Jak powstał Gruby Thor? [WIDEO] Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Film "Avengers: Endgame" trafił na DVD i Blu-ray. W związku z tym w sieci pojawiły się fragmenty sekcji z dodatkami. Jeden z nich pokazuje metamorfozę Chrisa Hemswortha w Grubego Thora.

Długo wyczekiwana kontynuacja "Avengers" wielokrotnie wprawiła fanów w zaskoczenie. Bracia Russo postanowili zakończyć historię budowaną od 10 lat w wielkim stylu. W związku z tym każdy z oryginalnych członków Avengers przeszedł dużą metamorfozę. Wyjątkiem nie był Thor, który z umięśnionego przystojniaka zmienił się w ambiwalentnego kolesia przypominającego głównego bohatera filmu "Big Lebowski". W sieci pojawiło się wideo, które ukazuje charakteryzację Chrisa Hemswortha.

"Avengers: Endgame" - jak powstał Gruby Thor?

Do sprzedaży trafiła cyfrowa wersja "Avengers: Endgame", na której nie zabrakło oczywiście dodatków. Poza usuniętymi scenami i wpadkami z planu pojawiły się też zakulisowe materiały, ukazujące pracę nad hitem Marvel Studios. Dzięki nim fani mogą zobaczyć, jak powstawały słynne sceny, w tym fragmenty, w których pojawiała się jedna z najpopularniejszych postaci 22. filmu MCU - Gruby Thor.

Chociaż Gruby Thor to najzabawniejszy bohater "Avengers: Endgame", Chrisowi Hemsworthowi wcale nie było do śmiechu, kiedy musiał zakładać na siebie ważący około 30 kilogramów kostium, grzejący bardziej niż najcieplejszy kożuch. No dobra, było mu do śmiechu, co widać na załączonym wyżej wideo. Aktor wykorzystał też technikę stosowaną przez Marlona Brando na planie "Ojca chrzestnego" - wypchał sobie policzki, żeby zmienić trochę rysy twarzy.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" na Blu-ray i DVD - kiedy premiera?

Chociaż cyfrowa wersja filmu trafiła do sprzedaży 30 lipca 2019 roku, na tradycyjne domowe wydanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Płyty Blu-ray i DVD będą dostępne od 13 sierpnia 2019 roku. Wśród dodatków znajdziemy 6 usuniętych scen, hołd złożony przez gwiazdy i twórców Stanowi Lee, casting Roberta Downeya Jr. do roli Iron Mana, ewolucję Kapitana Ameryki, całą podróż Black Widow, wypowiedzi braci Russo na temat przygotowywania filmu, kulisy powstawania sceny z superbohaterkami, powstawanie Grubego Thora, wpadki z planu, intro stworzone przez braci Russo, oraz komentarz twórców filmu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy "Avengers: Endgame" na Blu-ray i DVD trafi do polskich sklepów.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - jak powołano do życia Professora Hulka? [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.