"Avengers: Endgame" - Kapitan Ameryka zagrzewa drużynę do walki w nowym spocie telewizyjnym

Kamil Kacperski
11.04.2019 18:25
"Avengers: Endgame" - Kapitan Ameryka zagrzewa drużynę do walki w nowym spocie telewizyjnym Fot. kadr z wideo

Drużyna Avengers jednoczy się, aby wyruszyć na ostateczny pojedynek z Thanosem - taką scenę pokazuje nam nowy spot nadchodzącego filmu "Avengers: Endgame". Zobaczcie nowy materiał promujący produkcję.

Marvel Studios opublikowało spot telewizyjny promujący "Avengers: Endgame". Tym razem mamy okazję zobaczyć całą "żyjącą" drużynę Avengerów, w której pojawiają się nowi bohaterowie - oficjalnie do teamu dołączyli Rocket, Gamora, a także Ant-Man. W całym klipie słyszymy przemowę Kapitana Ameryki, który zagrzewa swoich wojowników do walki. Wszyscy znają swoje misje. Teraz należy ją tylko wykonać. 

Avengers: Endgame - nowy spot telewizyjny

Materiał kończy się krótkim dialogiem między Rocketem a Ant-Manem. Bohaterowie zaczynają komplementować umiejętności przywódcze i oratorskie kapitana Rogersa. Ostatnie ujęcie prezentuje nam natomiast wszystkich Avengers przybijających zbiorowego "żółwika", niczym drużyny sportowe przed rozpoczęciem meczu. A oto wideo promujące "Avengers: Endgame" w pełnej okazałości:

Przy okazji nowy materiał prezentuje nam też nowe białe stroje, które mieliśmy okazję zobaczyć już w poprzednim zwiastunie i materiałach promujących film. Wiele fanów twierdzi, że zostaną one przygotowane przez Bruce'a Bannera i Tony'ego Starka po to, by móc się bezproblemowo udać do Quantum Realm. Z tamtego miejsca bohaterowie "Avengers: Endgame" będą mogli przenosić się w czasie do wydarzeń minionych - wszystko po to, by pozyskać Kamienie Nieskończoności, zanim zdobędzie je Thanos. 

Przeczytaj także

Avengers: Endgame - data premiery

Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się dopiero po premierze "Avengers: Endgame", która odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiedzialni są bracia Russo. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.