29.11.2019 13:56

"Avengers: Endgame" - Katherine Langford zdradziła, dlaczego z filmu wycięto scenę z córką Iron Mana

W obsadzie filmu "Avengers: Endgame" znajduje się Katherine Langford. Gwiazda "Trzynastu powodów" nie pojawiła się jednak na ekranie. Aktorka zdradziła dlaczego.

Avengers: Endgame
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Kiedy kilka tygodni przed premierą "Avengers: Endgame" fani dowiedzieli się, że w filmie Marvela wystąpi Katherine Langford z serialu "Trzynaście powodów", zachodzili w głowę, w kogo się wcieli. Po obejrzeniu czwartej części "Avengers" byli zaskoczeni, że aktorka w końcu nie pojawiła się w filmie. Langford zdradziła, dlaczego bracia Russo zdecydowali się wyciąć ją ze swojej produkcji.

"Avengers: Endgame" - Katherine Langford o usuniętej scenie

Po setkach spekulacji w końcu okazało się, że Langford wystąpiła jako dorosła Morgan Stark - córka Tony'ego Starka, którą poznajemy jako kilkuletnie dziecko. Pod koniec filmu, kiedy Iron Man poświecą życie, by pokonać Thanosa, miała pojawić się scena analogiczna do tego, co widzieliśmy w "Avengers: Infinity War" - Tony spotykający się ze swoją córką w zaświatach.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - w sieci pojawiła się kolejna usunięta scena. Tym razem z Katherine Langford

Aktorka gościła w programie Jimmy'ego Fallona. Została zapytana przez prowadzącego, dlaczego finalnie została wycięta z "Endgame".

"

To dziwna rzecz, ponieważ... ciągle czujesz strach, że coś zaspoilerujesz. To znaczy, jestem wielką fanką filmów Marvela i braci Russo, więc kiedy Marvel się ze mną skontaktował, żebym zagrała córkę Iron Mana, był to dla mnie wielki zaszczyt. Koniec końców nie pojawiłam się w filmie i pod względem artystycznym to jest całkowicie sensowne. Wystarczyło mi wspomnienie z planu. "

Avengers Endgame
Avengers Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - nowe usunięte sceny wyśmiewają poprzednie filmy Marvela

Langford można jednak zobaczyć w wersji filmu dostępnej na platformie Disney+. Fallon zapytał aktorkę, dlaczego postanowiono dodać usuniętą scenę w filmie.

"

Z tego, co słyszałam, stało się to, ponieważ ludzie dosłownie chcieli ją zobaczyć. Co również jest bardzo fajne. "

Czy to oznacza, że Langford powróci do MCU? Na razie nie potwierdzono tej informacji, ale pojawiły się plotki, sugerujące, że niedługo zobaczymy debiut Iron Heart - bohaterki, która przejęła schedę po Iron Manie. Trudno jednak powiedzieć, czy w filmowej wersji wystąpi córka Tony'ego Starka, czy może tak jak w komiksach genialna nastolatka Riri Williams. O tym przekonamy się zapewne za jakiś czas.

Ironheart
Ironheart
Przeczytaj także Ironheart zastąpi Iron Mana w MCU? Robert Downey Jr. jest na tak!

Zobacz też: Czy Marvel Studios pracuje nad dwoma kolejnymi filmami Fazy Piątej?

Tagi: News Robert Downey Jr. Marvel Iron Man Avengers 4 Trzynaście powodów