"Avengers: Endgame": Nowy zwiastun i plakaty filmu Marvel Studios

Natalia Nowecka
02.04.2019 15:18
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Avengers: Endgame"

Premiera filmu "Avengers: Endgame" zbliża się już wielkimi krokami. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, Marvel Studios opublikowało w sieci kolejny zwiastun filmu. Otrzymaliśmy również dwa nowe plakaty.

Premiera najnowszego filmu Marvel Studios odbędzie się już w tym miesiącu. 25 kwietnia 2019 roku na ekrany polskich kin trafi "Avengers: Endgame", film zwieńczający dotychczasową historię superbohaterów Marvela. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji, oraz dwa nowe plakaty.

"Avengers: Endgame" – Zwiastun

Premiera filmu "Avengers: Endgame" zbliża się już wielkimi krokami. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, Marvel Studios opublikowało w sieci kolejny, trzeci już, zwiastun filmu. Możemy w nim zobaczyć znacznie więcej scen z udziałem Tony'ego Starka, w tym jego emocjonującą scenę z Pepper Potts oraz uścisk dłoni dzielony ze Stevem Rogersem aka Kapitanem Ameryką, z którym Stark był w konflikcie od czasu filmu "Civil War". Zwiastun ukazuje również chwytającą za serce scenę z udziałem Rocketa i Nebuli, ostatnich pozostałych przy życiu Strażników Galaktyki, który wspólnie opłakują swoich bliskich.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" – Nowe plakaty

W sieci pojawiły się również dwa nowe plakaty promujące film "Avengers: Endgame". Są to kolejno postery Dolby Cinema oraz sieci IMAX.

plakat Fot. plakat "Avengers: Endgame", foto: materiały prasowe
plakat Fot. plakat "Avengers: Endgame", foto: materiały prasowe

"Avengers: Endgame" – Bilety

2 kwietnia 2019 roku w kinach w całej Polsce ruszyła oficjalna przedsprzedaż biletów na "Avengers: Endgame". Film przedpremierowo obejrzeć będzie można w środę 24 kwietnia 2019 roku, czyli na dzień przed oficjalną premierą.

Zobacz też: >> Reakcja Josha Brolina i braci Russo na teorię o odbycie Thanosa <<

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.