"Avengers: Endgame" - czy to Thanos zniszczy Kamienie Nieskończoności? Nowa teoria fanów

Kamil Kacperski
10.04.2019 13:44
"Avengers: Endgame" - czy to Thanos zniszczy Kamienie Nieskończoności? Nowa teoria fanów Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

Do premiery "Avengers: Endgame" pozostały już zaledwie dni, zatem ekscytacja wśród fanów sięga zenitu. Wydaje się też, że wielbiciele prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej fantazyjnych teorii dotyczących filmu braci Russo. 

Na przełomie marca i kwietnia 2019 roku świat opanowała obsesja dotycząca odbytu Thanosa. Fani wymyślili bowiem, że jedynym dobrym sposobem na pokonanie Szalonego Tytana jest użycie Ant-Mana i jego umiejętności zmiany wielkości. Bohater mógłby zmienić się do rozmiaru mrówki, a następnie zakraść się do wnętrza jego ciała poprzez odbyt. Następnie będąc w jego przewodzie pokarmowym mógłby zwiększyć się do rozmiaru Giant-Mana, spektakularnie kończąc życie Thanosa.

Thanos bohaterem Avengers: Endgame?

Trzeba jednak przyznać, że wspomniana kloaczna teoria dotycząca Thanosa jest jednym z najbardziej absurdalnych dzieł fanów. Niektórzy przygotowują nieco bardziej rozważne i prawdopodobne teorie dotyczące fabuły "Avengers: Endgame". Użytkownik Reddita o pseudonimie Solethprime podzielił się z innymi wielbicielami bardzo ciekawym pomysłem - według niezidentyfikowanego internauty, to Thanos będzie odpowiedzialny za zniszczenie wszystkich Kamieni Nieskończoności.

Według teorii, Avengers odwiedzą świat Thanosa zwany potocznie "Ogrodem". W zwiastunach i innych materiałach promocyjnych widzimy, że bohaterowie udają się w kosmos, aby walczyć z Szalonym Tytanem na jego własnej ziemi. W jednym ze spotów telewizyjnych możemy usłyszeć, jak Thanos ostrzega Avengers, iż będzie "czerpał z tego mnóstwo przyjemności". Wiele osób zinterpretowało to, jako zapowiedź walki między postaciami. Solethprime twierdzi jednak, że Thanos zniszczy wtedy Kamienie Nieskończoności, aby zapobiec ich potencjalnemu przejęciu przez Avengers.

Przeczytaj także

To z kolei wywoła cały łańcuch wydarzeń, który doprowadzi Avengers do podróżowania w czasie i zbierania Kamieni Nieskończoności w przeszłości. Tu pojawiają się kolejne sprzeczności - jedni fani twierdzą, że bohaterowie będą niszczyć artefakty, drudzy zaś uważają, iż Avengers będą "kopiowali" Kamienie, a następnie przygotują Rękawicę Nieskończoności dla siebie.

Avengers: Endgame - data premiery

Wszystkiego dowiemy się jednak dopiero po premierze filmu "Avengers: Endgame", który pojawi się w kinach już 25 kwietnia 2019 roku. Niektóre sieci proponują jednak seansy przedpremierowe już 24 kwietnia. Reżyserami produkcji są bracia Joe i Anthony Russo, a w obsadzie znajdziemy m.in. Roberta Downeya Jr., Chrisa Hemswortha, Chrisa Evansa, Scarlett Johansson i Marka Ruffalo.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.