27.05.2019 15:04

"Avengers: Endgame" - dwa nowe zakulisowe zdjęcia z planu. Jedno z pogrzebu, drugie ze wspólnego posiłku

W mediach społecznościowych Karen Gillan pojawiły się kolejne dwa zdjęcia z planu "Avengers: Endgame", przedstawiające pogrzeb Tony'ego Starka oraz wspólny posiłek gwiazd serii.

Avengers: Endgame
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Fabułę filmu "Avengers: Endgame" trzymano w tajemnicy do samej premiery. Tuż po premierze twórcy oraz gwiazdy prosiły widzów, żeby nie zdradzali żadnych szczegółów dotyczących 4. części serii. Od premiery minął już jednak ponad miesiąc i niepisany zakaz spoilowania został dawno zniesiony. Z tego powodu od kilku tygodni w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia z planu zdjęciowego. Na najnowszych zakulisowych fotkach możemy zobaczyć wszystkich aktorów, którzy brali udział w scenie pogrzebu Tony'ego Starka oraz wspólny posiłek gwiazd filmu.

"Avengers: Endgame" - zdjęcie z pogrzebu Tony'ego Starka

Tajemnica dotycząca wydarzeń z filmu nie dotyczyła jedynie zwykłych szarych ludzi. Bracia Russo postanowili nie zdradzać pełnego scenariusza filmu nikomu, poza producentami i Robertem Downeyem Jr. - odtwórcą Iron Mana. Podczas kręcenia sceny pogrzebu herosa, wielu aktorów było przekonanych, że grają... weselników. Karen Gillan wcielająca się w Nebulę udostępniła na swoim Twitterze zbiorową fotografię, na której znalazły się wszystkie osoby, pracujące przy finałowym fragmencie "Avengers: Endgame".

Fotka podpisana "Portret rodzinny" ukazuje reżyserów, członków ekipy oraz wszystkich aktorów, którzy wcielili się w żałobników po Starku. To jednak niejedyne zdjęcie zamieszczone na Twitterze przez Gillan.

The Avengers
The Avengers
Przeczytaj także Gwiazdy "Avengers: Endgame" odtworzyły słynną scenę z "Avengers". Zobacz zakulisowe zdjęcie

"Avengers: Endgame" - zdjęcie nawiązujące do "Avengers"

Żeby zrównoważyć emocje swoich followersów, aktorka zamieściła również zabawną fotografię, na której członkowie głównej obsady raczą się wspólnym posiłkiem.

"

Nebula po raz pierwszy poszła na chińszczyznę z załogą. "

Na fotce oprócz ucharakteryzowanej Gillan pojawiają się Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans, Scarlett Johansson, Paul Rudd oraz Don Cheadle. Zdjęcie w pewnym sensie nawiązuje do ukrytej sceny po napisach, która znalazła się w filmie "Avengers".

Dla kilku gwiazd Marvel Studios film "Avengers: Endgame" był pożegnaniem z rolami superbohaterów, ale tego typu pamiątki sprawiają, że ulotne chwile zostają uwiecznione na zawsze. Większość z bohaterów produkcji niebawem powróci w nadchodzących tytułach od Marvel Studios. Pierwszym w kolejce do premiery jest "Spider-Man: Far From Home", który zadebiutuje już 5 lipca 2019 roku.

Zobacz też: Chris Hemsworth zasnął na planie "Avengers: Endgame". Mark Ruffalo zrobił mu zdjęcie

Tagi: Duperele Avengers Robert Downey Jr. Marvel Chris Hemsworth Avengers 4 Chris Evans