"Avengers: Endgame" - grafika koncepcyjna prezentuje, jak szpetnym dzieckiem był Thanos
12.11.2019 11:13
"Avengers: Endgame" - grafika koncepcyjna prezentuje, jak szpetnym dzieckiem był Thanos Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"/ Marvel Studios

Zastanawialiście się kiedyś, jak Thanos wyglądał jako dziecko? Już nie musicie.

Thanos to zdecydowanie najpotężniejszy, wzbudzający największy strach przeciwnik Avengers. Choć w filmach Marvela udało nam się poznać jego historię i powody, dla których postanowił unicestwić połowę Wszechświata, wielu fanom wciąż było mało. Byli tacy, którzy liczyli, że w "Avengers: Endgame" przyjdzie nam zobaczyć dzieciństwo Thanosa, ukazujące Szalonego Tytana jako bobasa. Okazuje się, że o mały włos do tego nie doszło.

Baby Thanos na grafikach koncepcyjnych z "Avengers: Endgame"

Do sprzedaży trafił zbiór grafik koncepcyjnych z 4. części "Avengers", zaś na youtube'owym kanale Toys Encyclopedia Thailand pojawił się materiał wideo prezentujący jego zawartość.

Przeczytaj także

Książka przedstawia między innymi alternatywne wersje strojów znanych superbohaterów, rozmaite zbroje Iron Mana oraz Thanosa na różnych etapach życia (12:36). Dzięki "Marvel's Avengers: Endgame - The Art of the Movie" przyszło nam zobaczyć Szalonego Tytana jako nastolatka oraz - wyjątkowo szpetnego - bobasa. Choć Baby Thanos nie pojawił się w ostatecznej wersji filmu, powyższe grafiki wskazują, że o mały włos do tego nie doszło. Kto wie, może pomysł War Machine o dokonaniu mordu do noworodku miał zostać przedstawiony również wizualnie?

Przeczytaj także

Istnieje szansa, że koncepcja Baby Thanosa zostanie wykorzystana w innych produkcjach MCU, na przykład w "The Eternals". Patrząc jednak na widok odrażającego berbecia, przywodzącego na myśl noworodka z "Srpskiego filmu", żywimy szczerą nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Zobacz też: Dlaczego Thanos w "Infinity War" był inny niż w "Endgame"?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.