"Avengers: Endgame" i "Star Wars IX" - poznaliśmy opisy nowych scen z filmów

Kamil Kacperski
09.03.2019 11:14
"Avengers: Endgame" i "Star Wars IX" - poznaliśmy opisy nowych scen z filmów Fot. materiały prasowe

Disney na początku marca 2019 roku zorganizowało spotkanie dla udziałowców, na którym pokazano fragmenty nadchodzących produkcji. Ich opisy trafiły do sieci. UWAGA! W tekście znajdują się spoilery dotyczące "Avengers: Endgame" i "Star Wars IX". 

Disney ma w planach dziesiątki wysokobudżetowych produkcji, w które firma będzie musiała zainwestować miliardy dolarów. Jak każda duża korporacja, również Disney musi mieć więc inwestorów i udziałowców, którzy pomagają twórcom od strony finansowej. W zamian za to, otrzymują oni wgląd do tego, jak wyglądają nadchodzące filmy i seriale. Najbliższymi ogromnymi premierami firmy są obecnie "Avengers: Endgame" oraz "Gwiezdne wojny: Epizod IX" i to właśnie fragmenty tych produkcji Disney zaprezentował swoim udziałowcom na początku marca 2019 roku.

Gwiezdne wojny: Epizod IX - opis materiałów z filmu

Ponownie przypominamy, że w tekście znajdziecie potencjalne spoilery dotyczące nadchodzących filmów Disneya. Nie mniej, jak podaje serwis ComicBook.com, twórcy zaprezentowali udziałowcom fragmenty zakulisowe z "Gwiezdnych wojen: Epizodu IX", a także krótką scenę, która prezentuje Kylo Rena podziwiającego maskę Dartha Vadera:

Pokazane fragmenty przedstawiały raczej zakulisowy rzut oka na proces tworzenia filmu. W poszczególnych scenach pojawił się Billy Dee Williams jako Lando Calrissian oraz Kylo Ren, który przyglądał się z szacunkiem hełmowi Dartha Vadera. Niestety, wciąż nie zdradzono tytułu filmu.

Przeczytaj także

Avengers: Endgame - opis scen z filmu

Disney pokazał udziałowcom fragment filmu "Avengers: Endgame", który był znacznie obszerniejszy, niż ten dotyczący "Gwiezdnych wojen". A tak wyglądało to, co zobaczyli ludzie związani z Disneyem:

Rozpoczynamy w momencie, gdy Avengers siedzą w swojej siedzibie (widzieliśmy to w zwiastunie). Pojawia się Kapitan Marvel. Nebula ostrzega herosów, że Thanos po zrealizowaniu swojego planu "wybierze się do ogrodu"(widzieliśmy to w zwiastunie, gdy przechadzał się po polu słoneczników). Kapitan sugeruje więc, że ich zadaniem jest udanie się tam, zdobycie kamieni i cofnięcie biegu wydarzeń. Chwilę później Rocket, Thor, Kapitan Ameryka, War Machine i Black Widow siedzą na statku kosmicznym gadającego szopa. Rocket żartobliwie prosi o podniesienie ręki tych, którzy jeszcze nie byli w kosmosie. Prosi też, by bohaterowie nie wymiotowali na jego statku. 

Zaznaczono również, że we fragmentach ani razu nie pojawiają się Iron Man i Ant-Man. Co to może oznaczać?

Avengers: Endgame i Gwiezdne wojny: Epizod IX - kiedy premiera filmów?

Tego dowiemy się dopiero 26 kwietnia 2019 roku, kiedy to "Avengers: Endgame" pojawi się w światowych kinach. IX część "Gwiezdnych wojen" zobaczymy natomiast w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.