"Avengers: Endgame" - którzy długo niewidziani bohaterowie powrócili w nowym filmie Marvela?

26.04.2019 16:01
"Avengers: Endgame" - którzy długo niewidziani bohaterowie powrócili w nowym filmie Marvela? Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

"Avengers: Endgame" to spektakularne podsumowanie dekady produkcji Marvel Studios. Z tego powodu na ekranie pojawia się prawie wszyscy bohaterowie. Które postacie drugoplanowe ponownie pojawiły się na ekranie?

UWAGA! Artykuł zawiera SPOILERY! Czytasz na własną odpowiedzialność!

Na wieść, że "Avengers: Endgame" będzie hołdem złożonym dotychczasowym filmom MCU, wielu fanów zaczęło się zastanawiać, które długo niewidziane postacie powrócą na kinowy ekran. Finalnie okazało się, że widzowie mieli okazję zobaczyć prawie wszystkich superbohaterów, którzy pojawili się w świecie Marvel Studios. Nie obyło się również bez postaci drugoplanowych.

Przeczytaj także

O kim mowa?

Avengers: Endgame Fot. foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

"Avengers: Endgame" - które postacie drugoplanowe powróciły w filmie Marvela?

Od finału "Avengers: Infinity War" wierni fani czekali nie tylko na powrót poległych herosów, ale również na spektakularną bitwę, w której wezmą udział prawie wszyscy bohaterowie filmów MCU. I tak też się stało. Jednak uniwersum to nie tylko główni bohaterowie, ale również postacie drugoplanowe. Dzięki wątkowi podróży w czasie widzowie mieli okazję ponownie spotkać się z postaciami, z którymi pożegnali się jakiś czas temu. Którzy bohaterowie powrócili?

Jak widać, widzowie nie tylko mogli poczuć satysfakcje z powrotu głównych bohaterów wymazanych przez Thanosa w "Infinity War", ale również dzięki możliwości sentymentalnej podróży po całym MCU. Powróciły nie tylko postacie ważne, jak Jane Foster, Happy Hogan czy matka Thora, ale również mniej istotne postacie - chłopiec z "Iron Mana 3", który był obecny na pogrzebie Starka, najlepszy przyjaciel Petera Parkera, a nawet kamerdyner Howarda Starka. Wiele dawno niewidzianych drugoplanowych postaci w MCU zagrały prawdziwe gwiazdy kina. Dlatego obsadę "Endgame" mogli uzupełnić tacy aktorzy jak Robert Redford, Rene Russo, Michael Douglas, Natalie Portman czy Tilda Swinton.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Wielu z wyżej wymienionych bohaterów powróci w kolejnych produkcjach Marvela. Premiera 23. filmu MCU odbędzie się już 5 lipca 2019 roku. Mowa oczywiście o filmie "Spider-Man: Far From Home", gdzie zobaczymy między innymi Neda Leedsa, Nicka Fury'ego i Marię Hill.

>>Zobacz też: Czy Thanos jest silniejszy od Kapitan Marvel? Co "Avengers: Endgame" mówi o potędze Szalonego Tytana?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.