"Avengers: Endgame" - nowy opis fabuły zapowiada "koniec MCU w znanej nam formie"

Kamil Kacperski
12.03.2019 13:12
"Avengers: Endgame" - nowy opis fabuły zapowiada "koniec MCU w znanej nam formie" Fot. kadr z wideo

Nowy film MCU trafi do kin już w kwietniu 2019 roku, więc fani są już właściwie rozgrzani do czerwoności. Sytuację podgrzała jeszcze bardziej firma Atom, która sprzedaje bilety na filmy. 

Wszystko dlatego, że firma udostępniła nowy opis fabuły "Avengers: Endgame". Nie zdradza on za dużo informacji na temat fabuły, ale zapowiada za to, że wydarzenia przedstawione w 4. odsłonie przygód superbohaterskiej drużyny będą miały ogromny wpływ na całe Marvel Cinematic Universe. Mało tego - "Endgame" ma zakończyć MCU w takiej formie, jaką do tej pory poznaliśmy.

Avengers: Endgame z nowym opisem fabuły?

Czy to oznacza podróże w czasie i przeniesienie się do alternatywnej rzeczywistości? Nie jest to wykluczone. W końcu w 2018 roku pojawiły się zdjęcia, które prezentowały Ant-Mana i starszego Iron Mana w trakcie bitwy o Nowy Jork, odbywającej się w 1. odsłonie "Avengers". W MCU obecne jest również Quantum Realm, które rzekomo ma pomóc bohaterom w podróżowaniu w czasie. Jedno jest pewne - "Avengers: Endgame" ma zmienić historię MCU.

Przeczytaj także

A tak przynajmniej mogliśmy przeczytać w opisie filmu, który był obecny w serwisie Atom. Krótką deskrypcję dość szybko usunięto, ale w internecie, jak w przyrodzie, nic nie ginie. Tak brzmi opis "Avengers: Endgame":

Thanos pstryknął pod koniec "Avengers: Infinity War" i nagle połowa istnień we wszechświecie przestała istnieć. Teraz grupa składająca się z Kapitana Ameryki, Black Widow, Iron Mana, Thora i Hulka pracuje nad tym, by cofnąć działania Szalonego Tytana.

Nasi bohaterowie nie mogli pokonać Thanosa za pierwszym razem, więc rewanż wydaje się być bezsensowny. Czy pomoże im ogromna moc Kapitan Marvel? A może umiejętność znajdywania przestrzeni między atomami, którą włada Ant-Man? "Avengers: Endgame" zmieni oblicze całego Marvel Cinematic Universe. Kiedy film się skończy, nic nie będzie już takie samo.

Avengers: Endgame - kiedy premiera?

Cóż, trzeba przyznać, że brzmi to całkiem poważnie. Nie znamy przyczyny, dla której opis został usunięty ze strony Atom. Tajemnicą pozostaje również to, czy był to oficjalny opis opublikowany przez Disney, czy raczej twór pracowników sieci sprzedaży biletów. Jedno jest natomiast pewne - "Avengers: Endgame" zobaczymy w kinach już 26 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.