16.03.2019 13:12

"Avengers: Endgame" - pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia Thanosa

Szalony Tytan, podobnie jak Avengers, przeszedł lekki lifting i w "Endgame" będzie wyglądał nieco inaczej, niż w "Infinity War". Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia Thanosa z nadchodzącego filmu MCU.

Thanos
foto: kadr z filmu

Film "Avengers: Endgame" pojawi się w kinach już za półtora miesiąca, pod koniec kwietnia 2019 roku. W związku z tym ekscytacja produkcją sięga właściwie zenitu. Marvel sam dolał oliwy do ognia, gdy opublikował w połowie marca nowy zwiastun produkcji o superherosach, którzy po raz drugi staną przeciwko Thanosowi, tym razem chcąc zemścić się na Szalonym Tytanie, który pod koniec "Avengers: Infinity War" pozbawił życia połowę wszechświata. 

Jak będzie wyglądał Thanos w Avengers: Endgame?

I chociaż Thanos był właściwie głównym bohaterem "Avengers: Infinity War", obecnym we wszystkich materiałach promocyjnych filmu, tak tym razem Szalony Tytan jest owiany tajemnicą. Do tej pory we wszystkich zwiastunach "Avengers: Endgame" widzieliśmy go tylko raz. A właściwie to jedynie jego rękę, w scenie w której Thanos przechadza się po polu słoneczników, niczym Maximus w "Gladiatorze" Ridleya Scotta. Oprócz tego mieliśmy okazję również zobaczyć jego pancerz, który służy Szalonemu Tytanowi jako strach na wróble:

scarecrow
kadr z filmu Avengers: Endgame
kadr z filmu Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - wszystko, co przegapiliście w najnowszym zwiastunie filmu Marvela

Na szczęście nie będziemy musieli czekać do końca kwietnia 2019 roku, by zobaczyć, jak Thanos będzie wyglądał w filmie "Avengers: Endgame". Z pomocą przychodzi nam bowiem magazyn Empire, na którego okładkach widnieją bowiem oryginalni Avengers, a także wspomniany Szalony Tytan. Thanos ubrany jest w zbroję, która wygląda jak ta służąca mu za strach na wróble. Na jego lewej ręce widzimy zaś doskonale Rękawicę Nieskończoności, która jest w zdecydowanie lepszym stanie, niż kiedy widzieliśmy ją po raz ostatni - w "Avengers: Infinity War", gdy wyglądała jakby miała się zaraz rozpaść. 

Avengers: Endgame - data premiery

Twórcy milczą w sprawie fabuły filmu, zatem nawet ciężko jest wymyślić, w jaki sposób Thanos będzie zamieszany w historię przedstawioną w "Avengers: Endgame". Nie wiemy też, czy Szalony Tytan będzie miał tak ogromną rolę, jak w "Infinity War". Wszystkiego dowiemy się na szczęście już 26 kwietnia 2019 roku, kiedy produkcja "Avengers: Endgame" trafi do kin. 

Kamil Kacperski