23.04.2019 10:22

"Avengers: Endgame" - w sieci pojawiły się reakcje na film: "To najbardziej emocjonalna produkcja MCU"

Do premiery "Avengers: Endgame" pozostały już tylko dni - we wtorek 23 kwietnia 2019 roku w sieci pojawiły się reakcje na nadchodzącą produkcję z Marvel Cinematic Universe.

"Avengers: Endgame" - w sieci pojawiły się reakcje na film: "To najbardziej emocjonalna produkcja MCU"
foto: materiały prasowe

Nareszcie - zaledwie kilkadziesiąt godzin dzieli nas od premiery długo wyczekiwanego filmu "Avengers: Endgame", który trafi do polskich kin już 25 kwietnia 2019 roku. Z tego względu twórcy postanowili znieść embargo na reakcje krytyków na mediach społecznościowych. W sieci niedługo pojawią się również pełnoprawne recenzje, ale zanim się tego doczekamy, to możemy się przyjrzeć krótkim opiniom dziennikarzy, którzy mieli okazję zobaczyć film.

Avengers: Endgame - reakcje na film

Jak się nietrudno domyślić, według dziennikarzy "Avengers: Endgame" będzie hitem - wiadomo, że zarobi miliardy dolarów i pobije wszelkie rekordy box-office. Na szczęście wraz z sukcesem komercyjnym możemy się spodziewać wysokiego poziomu artystycznego filmu. Krytycy określają "Avengers: Endgame" jako "emocjonalny rollercoaster", a także "fenomenalną kulminację wszystkich 22 filmów Marvel Studios":

"

Wyobraźcie sobie najlepszą możliwą wersję "Avengers: Endgame" - a ten film jeszcze przebija te oczekiwania. Płakałem 5-6 razy. To najbardziej emocjonalny, najbardziej epicki film MCU, hołd dla całego uniwersum, a także fantastyczne nawiązania dla fanów. Bardzo dobry. "

"

"Avengers: Endgame" to mistrzowsko przygotowany film - prawdziwa kulminacja 22 produkcji, która nie tylko kończy pewien rozdział, ale także rozszerza cały świat. Dowiesz się więcej o innych filmach w trakcie oglądania tego. Jeśli "Infinity War" było mięśniami, to "Endgame" jest mózgiem. I cóż za zakończenie! "

"

Podczas seansu "Avengers: Endgame" płakałem, śmiałem się i klaskałem ze szczęścia. Ten film przekroczył wszystkie moje oczekiwania i jest perfekcyjną kulminacją całego Marvel Cinematic Universe. "

"

Film "Avengers: Endgame" skopał mi tyłek. To epickie zakończenie 11 lat filmów. Było śmiesznie, miały wspaniałe sceny akcji, a produkcja była emocjonalnym rollercoasterem. To był finał dla tego zestawu postaci, na który miałem nadzieję. Gratulacje dla wszystkich, którzy brali udział w tworzeniu tego dzieła. "

"

Ten film jest wypełniony po brzegi komiksowymi dobrociami, na które nie jesteście gotowi. To świetne połączenie akcji, emocji i humoru, wciąż jednak pamiętając o tym, że ważą się losy świata. To naprawdę niesamowite dokonanie w tworzeniu kina blockbusterowego. "

"

Nie byłem przygotowany na ilość emocji, która pojawiła się w tym filmie - od desperacji po czystą dumę. Śmiałem się, płakałem i chciałem, żeby Tony Stark był moim tatą. "

Thanus
Thanus
Przeczytaj także „Avengers: Endgame” – analiza naukowa analnej teorii o pokonaniu Thanosa przez Ant-Mana [WIDEO]

Avengers: Endgame - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - do premiery "Avengers: Endgame" zostały już właściwie godziny. Produkcja pojawi się w kinach 25 kwietnia 2019 roku. W filmie wystąpią właściwie wszyscy aktorzy, których postaci miały kiedykolwiek jakiekolwiek znaczenie dla MCU. Reżyserami produkcji są bracia Joe i Anthony Russo.

Tagi: News Disney Marvel Avengers 4