"Avengers: Endgame" - wiemy, jak oficjalnie nazywa się "gruby" Thor

Kamil Kacperski
27.06.2019 14:40
"Avengers: Endgame" - wiemy, jak oficjalnie nazywa się "gruby" Thor Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

W sieci niedawno pojawiły się szczegóły dotyczące domowego wydania filmu "Avengers: Endgame". Poznaliśmy datę premiery, ale też dodatki, które pojawią się na wydaniach Blu-ray i DVD. Jeden z nich potwierdził "oficjalną" nazwę grubego Thora.

Marvel Studios podało datę premiery filmu "Avengers: Endgame" w wersji cyfrowej i na płytach Blu-ray i DVD - ta pierwsza pojawi się już 30 lipca 2019 roku, druga zaś dwa tygodnie później, czyli 13 sierpnia. Twórcy podali również listę specjalnych dodatków dołączonych do domowego wydania 4. odsłony przygód Avengers, wśród których pojawi się wideo pokazujące "powstanie" grubego Thora. Dowiedzieliśmy się też, jak oficjalnie został nazwany ten bohater.

Wiemy, jak oficjalnie nazywa się gruby Thor

Twórcy nazwali go... Bro Thor, co w wolnym tłumaczeniu na język polski może znaczyć "mordeczka, ziomek, kumpel, brat Thor". Cały segment opowiadający o tej wersji herosa został natomiast zatytułowany "Bro Thor - jego wygląd się zmienił, ale heroizm pozostał taki sam". Twórcy zapewne opowiedzą w tym fragmencie w nieco większych szczegółach o tym, o czym wspominali już w wywiadach - Thor się zmienił, bo popadł w depresję i nie potrafi wyjść z dołka emocjonalnego. 

Przeczytaj także

Wśród innych materiałów zobaczymy również: Remembering Stan Lee (tribute dla Stana Lee), Setting The Tone: Casting Captain America (idealne obsadzenie roli Kapitana Ameryki), A Man Out of Time: Creating Captain America (idealne przygotowanie historii Kapitana), Black Widow: Whatever It Takes (o rozwoju postaci Black Widow), The Russo Brothers: Journey to Endgame (historia reżyserów filmu, czyli Anthony'ego i Joe'ego Russo) oraz The Women of MCU, czyli krótka opowieść o rozwoju postaci kobiecych w MCU od Black Widow do sceny z A-Force.

Dowiedzieliśmy się również, że otrzymamy 6 usuniętych scen, które noszą tytuły: "Jagody Goji", "Bomby na pokładzie", "Najgorsza armia w galaktyce", "Kiedyś tutaj do cholery mieszkałeś!", "Tony i Howard" oraz "Avengers się kłaniają".

Domowa wersja "Avengers: Endgame" pojawi się w sprzedaży 31 lipca 2019 roku w wersji cyfrowej i 13 sierpnia na płytach DVD oraz Blu-Ray.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.