31.01.2019 10:49

"Avengers: Endgame" z oficjalnym polskim tytułem. Jak się nazywa?

Do kin już za kilka miesięcy trafi film "Avegers: Endgame", czyli kulminacja całego MCU, w którym tytułowi herosi będą musieli znów stawić czoła Thanosowi.

Avengers: Endgame
foto: kadr z wideo

Polski oddział Disneya poinformował pod koniec stycznia 2019 roku o oficjalnym polskim tytule "Avengers: Endgame", czyli nadchodzącego filmu z Marvel Cinematic Universe. Ku zaskoczeniu chyba nikogo, produkcja o Avengerach będzie w Polsce zatytułowana "Avengers: Koniec gry", co jest dosłownym tłumaczeniem tytułu oryginalnego. 

Avengers: Endgame - znamy polski tytuł

My jednak będziemy używali tytułu "Endgame", ponieważ tak nazywamy ten film od ostatnich kilku miesięcy. Nie mniej, teraz przynajmniej będziecie wiedzieli na jaki film zamawiać bilety do kina. Disney podzielił się także 1. zwiastunem filmu w wersji z dubbingiem. Zobaczcie, a właściwie usłyszcie sami:

Zobacz także: >> Ile czasu minęło między "Infinity War" a "Endgame"? <<

Nowi członkowie obsady Avengers: Endgame

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Katherine Langford dołączyła do obsady "Endgame". Aktorka zaprezentowała swój nowy kolor włosów - rudy. Fotkę opatrzyła nieprzetłumaczalną grą słów, odnoszącą się do odcienia włosów oraz gotowości do akcji. Nie zaradziła jednak, czy farbowanie miało związek pracą na planie "Avengers: Endgame".

Thanos (Avengers: Infinity War)
Thanos (Avengers: Infinity War)
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - co właściwie oznacza podtytuł czwartej części filmu?

W "Avengers: Infinity War" pojawia się sugestia, że Pepper Potts zostanie matką. Podczas ostatniej rozmowy z ukochaną, Tony Stark mówi, że miał sen, w którym został ojcem dziecka o imieniu Morgan. Fani uważają, że to kolejna wizja Avengera, która sprawdzi się tylko częściowo i zamiast syna, Tony będzie miał córkę o tym samym imieniu. Rudy kolor włosów Langford sugeruje, że jej postać rzeczywiście jest dzieckiem Starka i Potts. 

Avengers: Endgame - kiedy premiera filmu?

Film "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin już 25 kwietnia 2019 roku, czyli dokładnie rok po premierze "Avengers: Infinity War". Wtedy też dowiemy się wszystkiego na temat nowych postaci i przyszłości MCU.

Kamil Kacperski
Tagi: News Disney Marvel Avengers 4