08.02.2019 09:27

"Avengers: Endgame" - zdjęcie prezentujące nowe kostiumy i oficjalny opis fabuły filmu Marvela

W sieci pojawiła się grafika z "Avengers: Endgame" przedstawiająca, jak będą wyglądać oryginalni członkowie tytułowej grupy. Zaprezentowano też oficjalny opis fabuły filmu.

Jeremy Renner (Avengers: Endgame)
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Do premiery "Avengers: Endgame" pozostało już tylko kilka miesięcy. Z tego powodu twórcy postanowili w końcu rozpocząć zdradzanie sekretów produkcji Marvel Studios. Do tej pory widzieliśmy już zwiastun i teaser, który niestety mówił nie wiele na temat filmu. Twórcy postanowili w końcu zaprezentować pierwszą oficjalną grafikę, na której ukazano oryginalnych członków Avengers w nowych strojach. Pojawił się też opis fabuły 22. filmu rozgrywającego się w MCU.

kadr z filmu Avengers: Endgame
kadr z filmu Avengers: Endgame
Przeczytaj także Czy z nowego zwiastuna "Avengers: Endgame" wycięto jedną z postaci, by nie zdradzać fabuły filmu?

"Avengers: Endgame" - nowe kostiumy superbohaterów Marvela

Chociaż pierwsze doniesienia o nowych strojach pozostałych przy życiu herosach Marvela pojawiły się w połowie 2018 roku, w końcu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tych przecieków. W czerwcu do sieci trafiła grafika koncepcyjna, prezentująca Avengers w nowych kostiumach. Początek lutego 2019 roku to poparcie domysłów fanów Marvel Studios. Na stronie twórcy popcornu Orville'a Redenbachera zamieszczono grafikę, na której widzimy pozostałych przy życiu oryginalnych członków Avengers. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim Iron Man, Hawkeye (a raczej Ronin), Kapitan Ameryka oraz Hulk.

Avengers 4

Stroje Thora i Black Widow nie różnią się zbytni od tego, co widzieliśmy na ekranie w ostatnim dziesięcioleciu. Nowa zbroja Iron Mana też nie jest drastyczną zmianą wizerunku herosa, ale potwierdza doniesienia sprzed kilku miesięcy - Tony Stark założy kostium przypominający klasyczny wygląd komiksowego bohatera. Podobnie jest w przypadku Steve'a Rogersa. Heros przywdzieje uniform będący idealnym połączeniem filmowych strojów z elementami znanymi z komiksów Marvela. Największą zmianę przeszli Hulk i Ronin. Clint Barton oprócz nowego wdzianka pochwali się nową fryzurą. Natomiast Bruce Banner nie tylko powróci do swojego zielonego alter ego, ale również po raz pierwszy założy na siebie kostium superbohatera.

"Avengers: Endgame" - o czym będzie film?

To nie koniec niespodzianek dla fanów "Avengers". Australijski oddział Disneya postanowił podzielić się oficjalnym opisem fabuły nadchodzącego filmu. Co nowego mówi na temat produkcji w reżyserii braci Russo?

"

Po druzgocących wydarzeniach z "Avengers: Infinity War", wszechświat leży w ruinie po tym, co zrobił Szalony Tytan Thanos. Avengers muszą ponownie się zjednoczyć z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, by cofnąć czyny Thanosa i znów przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na konsekwencje. "

Chociaż pozornie opis nie zdradza nic poza tym, czego fani zdążyli się już domyśleć wiele tygodni temu, pojawiają się pewne informacje, które można zinterpretować jako potwierdzenie niektórych domysłów. Między innymi teorie dotyczące podróży w czasie w celu cofnięcia wydarzeń z finału "Avengers: Infinity War". Nie zostało to oczywiście powiedziane wprost i równie dobrze film może zakończyć się przywdzianiem Rękawicy Nieskończoności przez jednego z Avengerów, który w mesjanistyczny sposób poświęci swoje życie, by ratować miliardy istnień wymazanych z istnienia przez Thanosa.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jak zakończy się walka z Thanosem? Prawdopodobnie nie dowiemy się aż do premiery filmu, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że wszelkie materiały promocyjne, będą dotyczyć jedynie pierwszych 20 minut trwającego 3 godziny filmu. Fani muszą się więc uzbroić w cierpliwość i czekać na 25 kwietnia 2019 roku, kiedy film "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin. Już za miesiąc, czyli 8 marca 2019 roku zobaczy inny film Marvel Studios, który będzie bezpośrednio powiązany z 4. częścią przygód Avengers. Chodzi oczywiście o "Kapitan Marvel".

>>Zobacz też: Marvel chce, żeby w trakcie seansów "Avengers: Endgame" była przerwa<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Avengers Marvel Avengers 4