"Avengers: Endgame" - zobaczcie wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana

18.07.2019 10:13
"Avengers: Endgame" - zobaczcie wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana Fot. Everett Collection/East News

Z okazji nadchodzącej premiery "Avengers: Endgame" w wersji na DVD i Blu-ray, Marvel wydał wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana. Zobaczcie same początki Marvel Cinematic Universe.

Portal Fandango podzielił się krótkim fragmentem jednego z dodatków specjalnych, które pojawią się na wydaniach domowych "Avengers: Endgame". Mowa o początkach MCU i tworzeniu filmu "Iron Man". W wideo widzimy reżysera produkcji, który wyznał, że Robert Downey Jr wydawał się perfekcyjnym aktorem do roli Tony'ego Starka. Artysta zaznaczył również, że ważny był czas powstawania jego dzieła - Downey był bowiem gotów na zostanie twarzą znanej serii.

Iron Man - wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli

Sam fragment tzw. "screen testu" jest bardzo krótki, bowiem trwa około 30 sekund. Możemy jednak zauważyć, że aktor od początku wiedział doskonale jak grać egocentryka, narcyza, ale przy okazji geniusza. Warto też zaznaczyć, że niemalże ten sam dialog możemy usłyszeć w oficjalnym filmie. Widzimy zatem, że Marvel Studios od początku zdawało sobie sprawę z tego, że produkcja spodoba się widzom. Zobaczcie przesłuchanie Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana:

Przeczytaj także

"Iron Man" zadebiutował w kinach w czerwcu 2008 roku i okazał się sukcesem komercyjnym oraz artystycznym. W szerszym kontekście wiemy również, że był początkiem największej serii filmowej w historii kinematografii. Ostatnim filmem Marvel Studios z udziałem Roberta Downeya Jr był "Avengers: Endgame", który zadebiutował w kinach 25 kwietnia 2019 roku. Produkcja już 30 lipca 2019 roku trafi do sprzedaży w wersji cyfrowej.  

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.