„Avengers: Infinity War”: Thanos żąda milczenia! Gwiazdy MCU w społecznej akcji przeciwko spoilerom

Natalia Hluzow
24.04.2018 16:10
„Avengers: Infinity War”: Thanos żąda milczenia! Gwiazdy MCU w społecznej akcji przeciwko spoilerom Fot. kadr z wideo

W przededniu premiery „Avengers: Infinity War” Marvel postanowił skierować odezwę do wszystkich fanów MCU, która w wolnym tłumaczeniu brzmi - nie spoilerujcie!

W dobie globalnej wioski, wszechobecnych mediów społecznościowych oraz wyjątkowej ludzkiej złośliwości objawiającej się w internecie m.in. pod postacią trollingu, trudno podejść do jakiegokolwiek filmu jak do czystej karty, która zapełnia się treściami, obrazami i emocjami dopiero podczas seansu.

Szczególnie, jeśli chodzi o tak gigantyczne przedsięwzięcie jak „Avengers: Infinity War”, do którego prowadziło 18 poprzednich filmów MCU oraz intensywna, półroczna kampania promocyjna przepełniona fotografiami, plakatami, zwiastunami i spotami. Czym innym są jednak materiały promocyjne zapowiadające premierę, a czym innym zwykłe spoilery. Dlatego też w związku z bardzo bliską premierą 3. części „Avengers”, gwiazdy MCU wzięły udział w akcji społecznej przeciwko spoilerom.

Powiedz NIE spoilerom!

W wideo opublikowanym na oficjalnym kanale Marvel Entertainment 23 kwietnia 2018, a więc na 4 dni przed amerykańską premierą filmu, pojawiają się Robert Downey Jr, Anthony Mackie, Mark Ruffalo, Tom Holland, Chris Pratt oraz inne gwiazdy MCU, które zapewniają, że nie pisną słowa o fabule „Avengers: Infinity War”. 

Całość przypomina poważną akcję społeczną, którą de facto jest. Producentom zależy bowiem na tym, by po 10 latach spędzonych z MCU każdy fan mógł w pełni doświadczyć tego wyjątkowego wydarzenia, jakim ma być seans 3. części „Avengers”, niezależnie czy pójdzie do kina w dniu premiery, czy miesiąc później. 

Spot utrzymany jest oczywiście w żartobliwym klimacie, ale nie obyło się też bez groźby. Na koniec pojawia się hasztag #ThanosDemandsYourSilence.

Oficjalna premiera „Avengers: Infinity War” w Polsce już jutro, 25 kwietnia 2018 roku. W sieci pojawiły się już pierwsze reakcje na nowych „Avengerów”, natomiast dziś w nocy będziecie mogli przeczytać naszą premierową recenzję filmu. Oczywiście bez spoilerów!

Kurtki męskie - jakie kurtki na co dzień wybrać?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.