„Avengers: Infinity War”: Kto zagra członków Black Order? Twórcy ujawnili kolejną osobę w obsadzie

Natalia Hluzow
16.04.2018 18:46
„Avengers: Infinity War”: Kto zagra członków Black Order? Twórcy ujawnili kolejną osobę w obsadzie Fot. kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

Bracia Russo zdradzili, kto wcielił się w Proximę Midnight w „Avengers: Infinity War”, dzięki czemu znamy już prawie wszystkich odtwórców ról złoczyńców z Black Order.

Premiera „Avengers: Infinity War” już za kilka dni, jednak twórcy dopiero teraz zdradzili, kto wcielił się w jedyną kobietę w filmowym zakonie Black Order. Do grona kosmicznych przestępców działających na zlecenie Thanosa dołączyła Carrie Coon, aktorka znana m.in. z seriali „Fargo” i „Pozostawieni”.

EN_01188213_0696 Fot. foto: Buckner/Variety/REX Shutterstock/EAST NEWS

Black Order – kto zagrał członków Zakonu w „Avengers: Infinity War”?

Thanos w nadchodzącym filmie MCU ma być złoczyńcą groźniejszym od Dartha Vadera; charakterem czarnym jak smoła i najbardziej złowrogim, potężnym i bezlitosnym z potworów, jakich widział filmowy świat Marvela. Jednak nawet on nie byłby w stanie walczyć jednocześnie z wszystkimi superherosami gromadzonymi w uniwersum przez 10 lat istnienia MCU. Dlatego też w „Avengers: Infinity War” pojawią się członkowie zakonu Black Order, którzy pomogą Thanosowi w skompletowaniu Kamieni Nieskończoności, a przy okazji w skutecznym dręczeniu głównych protagonistów.  

W skład komiksowego zakonu wchodzą: Corvus Glaive, Proxima Midnight, Supergiant, Ebony Maw i Black Dwarf. W filmie nie zobaczymy jednak telepatki o pseudonimie Supergiant, zaś przewrotne przezwisko Black Dwarfa zmieniono na Cull Obsidian.

Dotychczas ujawniono już, że Ebony Maw będzie mówił głosem Toma Vaughana-Lawlora, zaś Cull Obsidian (Black Dwarf) otrzymał głos Terry’ego Notary’ego, którego kinomani mogli zobaczyć na plakatach oraz w słynnej scenie przyjęcia z „The Square”. Teraz, kiedy wiemy już, że w Proximę Midnight wcieli się Carrie Coon, jedyną niewiadomą pozostaje Corvus Glaive – zawodowo prawa ręka Thanosa, zaś prywatnie mąż Proximy.

Czy Peter Dinklage zagra Corvusa Glaive’a?

Choć odtwórca roli Corvusa Glaive’a wciąż nie jest znany, fani podejrzewają, że to właśnie w niego wcieli się Peter Dinklage, a więc Tyrion z „Gry o tron”, którego obecność w 3. części „Avengers” została oficjalnie potwierdzona. Wskazuje na to zarówno dubbingowe doświadczenie aktora, jak i wypowiedź jednego z braci Russo, który zapytany o udział Dinklage’a w filmie, wyjawił:

Może Wam to zająć chwilę lub dwie, ale z pewnością go rozpoznacie… To wszystko, co mogę powiedzieć.

Czy chodzi więc o to, że aktora nie zobaczymy na ekranie, ale po chwili lub dwóch z pewnością rozpoznamy go po głosie? Odpowiedź uzyskamy już niebawem. Film „Avengers: Infinity War” trafi do kin już w przyszłym tygodniu. Polska premiera odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.