Scarlet Witch i Vision w kolejnej usuniętej scenie z „Avengers: Infinity War”

Natalia Hluzow
03.08.2018 18:10
Scarlet Witch i Vision w kolejnej usuniętej scenie z „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

W sieci pojawiła się kolejna usunięta scena „Avengers: Infinity War”, którą znajdziemy wśród dodatków do domowego wydania filmu.

Wraz z cyfrowym wydaniem „Avengers: Infinity War”, które zadebiutowało w USA się z końcem lipca 2018, w sieci zaczęły pojawiać się dodatkowe sceny z filmu. Po usuniętej scenie z udziałem Gamory i Thanosa i fragmencie ukazującym kłótnię Strażników Galaktyki, do internetu trafił materiał wideo ze Scarlet Witch i Visionem, który nie znalazł się w kinowej wersji filmu.

„Avengers: Infinity War”: Scarlet Witch i Vision w usuniętej scenie

W nowej usuniętej scenie widzimy potyczkę Scarlet Witch i Visiona z przedstawicielami Black Order. A dokładniej Proximę Midnight, która poluje na parę zakochanych, ukrywających się przed światem w Edynburgu w Szkocji. Nie jest to zupełnie nowa scena, a jedynie bardziej rozbudowana sekwencja ujęć, które pojawiły się w filmie, zanim mutantce i droidowi z pomocą przyszli Kapitan Ameryka, Black Widow i Falcon. 

Film „Avengers: Infinity War” trafił na ekrany z końcem kwietnia 2018 roku, podbijając światowy box office i zgarniając ponad 2 miliardy dolarów w kinach na całym świecie. Premiera cyfrowego wydania filmu odbyła się 31 lipca 2018 roku, płyty z 3. częścią „Avengers” tafią do sprzedaży w USA 14 sierpnia 2018, natomiast polska premiera „Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray odbędzie się 5 września 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.