„Avengers: Infinity War” będzie najdłuższym filmem MCU?

Natalia Hluzow
26.02.2018 22:41
avengers infinity war|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Avengers: Infinity War"

Z najnowszych doniesień wynika, że nadchodzący film o superbohaterach Marvela będzie trwał jeszcze dłużej niż „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.

„Civil War”, czyli ostatnia produkcja Marvel Studios, w której spotkały się wszystkie najważniejsze postaci MCU (poza Hulkiem i Thorem), liczyła 146 minut i była dotychczas najdłuższym filmem franczyzy. Screen udostępniony przez jednego z użytkowników reddita sugeruje natomiast, że nadchodzący „Avengers: Infinity War”, pobije ten wynik.

Ile będzie trwał film „Avengers: Infinity War”?

Jeśli wierzyć krążącemu w internecie screenowi, 19. produkcja należąca do filmowego uniwersum Marvela będzie trwała aż 2,5 godziny, a więc o 4 minuty dłużej niż wspomniana już „Wojna bohaterów”.

screen Fot. foto: screen ze strony reddit.com

Czas trwania AVENGERS: INFINITY WAR został określony jako 2 GODZINY 30 MINUT, co czyni go najdłuższym filmem MCU.

Powyższy screen pochodzi oryginalnie ze strony SM Cinema, a więc największej sieci kin na Filipinach. Nie wiadomo jednak, czy nie jest to tylko orientacyjny czas trwania podany przez tamtejszego dystrybutora, jako że do premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy.

Niemniej, informacja o tym, że „Avengers: Infinity War” będzie najdłuższym filmem MCU, wydaje się być bardzo prawdopodobna. Jest to bowiem największe przedsięwzięcie nie tylko wśród filmów Marvela, ale i w całej historii filmów superbohaterskich, w którym mają spleść się wszystkie rozpoczęte w ostatnich 18 filmach wątki i spotkać wszystkie postaci, jakie poznaliśmy przez ostatnie 10 lat. Wydaje się więc naturalnym, że wszystko to może zająć nieco więcej czasu niż zwykle.

„Avengers: Infinity War” - kiedy premiera?

Wielkie zwieńczenie 10 lat MCU będziemy mieli okazję oglądać już za niecałe 3 miesiące. „Avengers: Infinity War” trafi na ekrany polskich kin 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.