Reżyserzy „Avengers: Infinity War” potwierdzili powrót jednego ze zmarłych superbohaterów

Natalia Hluzow
20.08.2018 18:21
Reżyserzy „Avengers: Infinity War” potwierdzili powrót jednego ze zmarłych superbohaterów Fot. Avengers Infinity War kto powróci

Joe i Anthony Russo, opowiadając o bohaterach „Infinity War”, zasugerowali powrót jednej z postaci, które w finale 19. filmu MCU rozpłynęły się w powietrzu.

Finał „Avengers: Infinity War” pozostawił fanów MCU w rozpaczy, po tym jak większość superherosów rozpłynęła się w powietrzu. Miłośnicy filmów Marvela oczywiście bardzo szybko zorientowali się, że ich ulubieńcy nie zniknęli na zawsze i w ten czy inny sposób powrócą w „Avengers 4”. Jednak teraz ważną rolę jednego z nich w budowaniu przyszłości MCU potwierdzili sami bracia Russo.

Kto powróci w „Avengers 4”?

Black Panther, który oczarował publiczność w swoim solowym filmie, będzie miał jeszcze sporo czasu na cieszenie widzów swoją obecnością w kolejnych produkcjach MCU. Jego powrót był dość oczywisty z uwagi na planowany sequel „Black Panthera”, ale teraz jest oczywisty jeszcze bardziej.

W materiale udostępnionym na kanale Wired, w którym bracia Russo opisują wszystkich bohaterów „Infinity War”, fragment poświęcony T’Challi nie pozostawia wątpliwości – władca Wakandy powróci, by pomóc oryginalnym Avengerom ostatecznie pokonać zło. Jak powiedział Joe Russo:

Black Panther ma olbrzymi potencjał jako bohater filmowego uniwersum Marvela. Wakanda jest absolutnie kluczowa, jeśli chodzi o wydarzenia po „Avengers: Infnity War” i to, jak świat poradzi sobie z tym, co się stało.

CP_1 Fot. foto: materiały prasowe

Black Panther i jego przyszłość w MCU

Można oczywiście bawić się w domysły, że być może to Shuri założy kostium Black Panthera lub inny, nowy władca Wakandy będzie przyszłością MCU... Ale nie oszukujmy się. Nie po to 2 lata temu zaprezentowano nowego bohatera, żeby pozbywać się go po jednym solowym filmie i dwóch produkcjach zbiorowych. Dlatego jeśli Wakanda ma odegrać kluczową rolę w przyszłych losach MCU, z pewnością będzie to Wakanda pod wodzą T’Challi kreowanego przez Chadwicka Bosemana.

To oczywiście tylko jedna z teorii na temat „Avengers 4”, o których dziś żaden z twórców nie może jeszcze mówić wprost. Jak konkretnie potoczą się losy Black Panthera po tym, co spotkało go w „Infinity War”, dowiemy się dopiero w maju 2019, kiedy „Avengers 4” trafi do kin.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.