16.09.2019 12:11

"Avengers:Infinity War" i "Endgame" zatańczone przez licealistów sa niewiele gorsze od oryginałów [WIDEO]

342 minuty skrócone do ekscytujących 7 minut w wersji amerykańskich nastolatków

avengers taniec
foto: screen youtube ThePac Walden Grove

Aby dojść do końca historii Tony'ego Starka i jego ekipy potrzebowaliśmy 22 filmów, które rozkochały w sobie miliony fanów na całym świecie i stworzyły rzeszę największych międzynarodowych gwiazd. No i zarobiło kilkanaście miliardów dla Disneya.

Dlatego po odarciu z miliardów budżetu, tony CGI i najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie zostaje tylko jeden sposób, aby w odpowiedni sposób opowiedzieć historię, która w pewnym stopniu ukształtowała pokolenie. Poprzez taniec. I właśnie ten sposób wybrali uczniowie jednego z amerykańskich liceów, którzy postanowili opowiedzieć ostatnie dwa filmy z 3 fazy MCU przy użyciu swoich ciał.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Przeczytaj także Marvel zdradził skąd wziął się pseudonim Black Widow

Licealiści zachwycili cały świat

Licealiści z Walden Grove High School nie po raz pierwszy zdecydowali się na taneczną adaptację popularnych wśród młodzieży historii. Na ich Youtubie znajdziemy m.in. Harry'ego Potter, Czarnoksiężniczka z Oza czy mieszankę różnych filmów Pixara. Jednak to właśnie "Avengersi" jako pierwsi przyciągnęli oczy większej ilości fanów. Film w tym momencie posiada ponad 2 miliony odtworzeń mimo marnych 65 tysięcy subskrypcji.

Musimy przyznać, że śmierć Tony'ego Starka nadal boli. I spytać się o jedną rzecz. Skoro rok szkolny zaczął się dwa tygodnie temu, kiedy oni zdążyli się nauczyć całego przedstawienia?

Zobacz także: "Iron Man" - zobacz nigdy nieopublikowaną scenę po napisach z 1. części filmu Marvela

Taneczną wersję jakiego polskiego filmu chcielibyście zobaczyć?

Kacper Peresada