16.04.2018 15:39

„Avengers: Infinity War” - który superbohater zginie? [SONDA]

Premiera 3. części „Avengers” coraz bliżej, a więc już niebawem pożegnamy jednego z superbohaterów MCU. Kto nim będzie?

Avengers Infinity War śmierci
foto: kadry ze zwiastunów „Avengers: Infinity War”

Twórcy i producenci filmu „Avengers: Infinity War” wielokrotnie zapowiadali, że w nadchodzącej produkcji jednego z głównych bohaterów serii czeka nieuchronna śmierć. Sugerował to także casting zorganizowany w październiku 2017 roku, w ramach którego poszukiwano statystów do roli żałobników w „Avengers 4”. Podczas gdy Kevin Feige zarzeka się, że będzie to śmierć ostateczna i nieodwracalna, fani MCU zachodzą w głowę, kogo przyjdzie im pożegnać już pod koniec kwietnia 2018 roku. 

Kto zginie w „Avengers: Infinity War”?

Kiedy tylko świat obiegła informacja, że któryś z Avengerów ma zginąć w 19. filmie MCU, od razu zaczęto stawiać na Iron Mana lub Kapitana Amerykę. Ostatnio pojawiła się też teoria, że to Vision poniesie śmierć w 3. części „Avengers”. Zwiastuny filmu zostały jednak skonstruowane tak, by widzowie mogli spodziewać się śmierci każdego ze swoich ulubieńców. 

Widzimy, jak Thanos miażdży czaszkę Thora i ciska o ziemię Spider-Manem, zaś jego poplecznicy torturują Doktora Strange'a i wyrywają Kamień Nieskończoności z czoła Visiona. Każdy z nich, podobnie jak Iron Man czy Kapitan Ameryka, może więc ponieść śmierć z rąk złowrogiego tytana. Tym bardziej, że potwierdzony udział w „Avengers 4” nie jest żadną gwarancją na przeżycie, od kiedy wiemy, że 20. film MCU ma być przepełniony retrospekcjami lub podróżami w czasie. 

Kto zatem ma największe szanse zginąć w „Avengers: Infinity War”? Odpowiedzi na to pytanie na pewno nie otrzymamy przed premierą widowiska, jednak po 10 latach z MCU i wszystkich materiałach promocyjnych związanych z „Avengers: Infinity War”, każdy ma już z pewnością swoje typy. Jakie są Wasze?

kto zginie w avengers

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 23 kwietnia 2018 roku do godziny 10:00. Wyniki sondy ogłosimy przed premierą filmu. Dla którego z bohaterów „Infinity War” okaże się kresem przekonamy się już 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Marvel Avengers: Infinity War Avengers