„Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray – polska data premiery ogłoszona

Natalia Hluzow
24.07.2018 15:36
„Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray – polska data premiery ogłoszona Fot. materiały prasowe

Film „Avengers: Infinity War”, zatytułowany w Polsce „Avengers: Wojna bez granic”, już wkrótce trafi do sprzedaży w formie DVD i Blu-Ray na polskim rynku. Wszyscy fani Marvela będą mogli wreszcie dołączyć 19. film MCU do swojej domowej kolekcji.

„Avengers: Infinity War” to bezprecedensowe wydarzenie w historii kina. Widowiskowe starcie obejmujące całe, tworzone od 10 lat filmowe uniwersum Marvela zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte zarówno przez krytykę, jak i widzów na całym świecie, czego dowodem są dochody o wysokości 2,043 miliarda dolarów ze sprzedaży biletów. Podsumowanie 10 lat przygód filmowych superbohaterów Marvela już niebawem ukaże się w wydaniu domowym. Premiera „Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray w USA odbędzie się 14 sierpnia 2018 roku. Kiedy film trafi do sprzedaży w Polsce? 

AVENGERS_WOJNA BEZ GRANIC_1 Fot. foto: materiały prasowe

„Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray - kiedy premiera w Polsce?

„Avengers: Wojna bez granic”, jak po polsku nazywa się 3. część „Avengers”,  zadebiutował w polskich kinach 26 kwietnia 2018 roku. Teraz, po 3 miesiącach wiemy nareszcie, kiedy „Avengers: Infinity War” na DVD i Blu-Ray trafi na półki w Polsce. Dystrybutor domowego wydania, Galapagos Films, zapowiedział, że polska premiera płyt odbędzie się 5 września 2018 roku.

Fani MCU będą mogli nabyć film w formie DVD, Blu-Ray, Blu-Ray 3D i Blu-Ray 3D w steelbooku. 

„Avengers: Infinity War” - dodatki na Blu-Ray w Polsce

W polskim domowym wydaniu „Avengers: Infinity War” na Blu-Ray znajdą się następujące dodatki:

  • Reportaże: Zdumiewająca mikstura, Szalony Tytan, Kulisy bitwy: Tytan, Kulisy bitwy: Wakanda
  • Sceny niewykorzystane
  • Gagi
  • Komentarz audio
AVENGERS_WOJNA BEZ GRANIC_3 Fot. foto: materiały prasowe

Film „Avengers: Infinity War” dostarczył fanom Marvela wielu powodów do ekscytacji i wzruszeń, ale też do łez nad losem superbohaterów, którzy w finałowych scenach rozpłynęli się w powietrzu. Przy życiu została jedynie oryginalna drużyna Avengers, która w „Avengers 4” będzie musiała ostatecznie rozprawić się z Thanosem i przywrócić do świata żywych pozostałych superherosów. Finał wieńczący ostatecznie pierwsze 10 lat MCU czeka nas już w przyszłym roku. Kinowa premiera „Avengers 4” została zapowiedziana na 3 maja 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.