19.04.2018 18:38

„Avengers: Infinity War”: nowy klip i pozostałe spoty promocyjne zebrane w jednym wideo

W ramach promocji 19. filmu MCU zaprezentowano wiele materiałów wideo promujących film. Twórcy kanału We Got This Covered zebrali je i zmontowali w jeden klip.

Vision
foto: kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

Do premiery „Avengers: Infinity War” zostało już zaledwie kilka dni. 25 kwietnia 2018 roku świat zobaczy, jakie zwieńczenie 10 lat MCU postanowili zaserwować fanom bracia Russo. W filmie pojawi się większość filmowych superherosów Marvela, a może i wszyscy – jak sugerują ostatnie wypowiedzi obsady 3. części „Avengers”. By osłodzić oczekiwanie, a jednocześnie zbudować jeszcze większe napięcie przed premierą, Marvel zaprezentował mnóstwo materiałów promocyjnych, dwa pełne zwiastuny „Avengers: Infinity War” oraz szereg spotów telewizyjnych. Twórcy kanału Youtube We Got This Covered zgromadzili większość z nich i zmontowali w jednym zbiorczym materiale wideo.

Klipy z filmu „Avengers: Infinity War”

Na początku pojawia się najświeższy klip z filmu, w którym Shuri, siostra T’Challi, ratuje rannego Visiona po tym, jak bohater został zaatakowany przez wysłanników Thanosa z zakonu Black Order. W materiale po raz kolejny zostaje podkreślona wyższość intelektualna mieszkańców Wakandy nad amerykańskimi umysłami. Na tym nie kończy się jednak zamieszczone poniżej wideo. Znajdziemy w nim bowiem fragmenty nie pokazywane w dwóch oficjalnych zwiastunach, jak np. żart Okoye o Starbucksie czy scena, w której Strażnicy Galaktyki wyśmiewają Star Lorda próbującego upodobnić swój głos do głosu Thora. Wprawne oko dostrzeże też Hulka, wiele nowych ujęć, a także fragment ukazujący zapoznawanie się Petera Parkera z Doktorem Strangem, który wprawdzie pojawił się w 2. zwiastunie „Avengers: Infinity War”, jednak w zupełnie innej wersji. Patrzcie i podziwiajcie:

„Avengers: Infinity War” to jedno z największych i najdroższych przedsięwzięć filmowych w historii. Czy okaże się warte swojej ceny? Przekonamy się już 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers: Infinity War