„Avengers: Infinity War”: nowy klip i pozostałe spoty promocyjne zebrane w jednym wideo

Natalia Hluzow
19.04.2018 18:38
„Avengers: Infinity War”: nowy klip i pozostałe spoty promocyjne zebrane w jednym wideo Fot. kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

W ramach promocji 19. filmu MCU zaprezentowano wiele materiałów wideo promujących film. Twórcy kanału We Got This Covered zebrali je i zmontowali w jeden klip.

Do premiery „Avengers: Infinity War” zostało już zaledwie kilka dni. 25 kwietnia 2018 roku świat zobaczy, jakie zwieńczenie 10 lat MCU postanowili zaserwować fanom bracia Russo. W filmie pojawi się większość filmowych superherosów Marvela, a może i wszyscy – jak sugerują ostatnie wypowiedzi obsady 3. części „Avengers”. By osłodzić oczekiwanie, a jednocześnie zbudować jeszcze większe napięcie przed premierą, Marvel zaprezentował mnóstwo materiałów promocyjnych, dwa pełne zwiastuny „Avengers: Infinity War” oraz szereg spotów telewizyjnych. Twórcy kanału Youtube We Got This Covered zgromadzili większość z nich i zmontowali w jednym zbiorczym materiale wideo.

Klipy z filmu „Avengers: Infinity War”

Na początku pojawia się najświeższy klip z filmu, w którym Shuri, siostra T’Challi, ratuje rannego Visiona po tym, jak bohater został zaatakowany przez wysłanników Thanosa z zakonu Black Order. W materiale po raz kolejny zostaje podkreślona wyższość intelektualna mieszkańców Wakandy nad amerykańskimi umysłami. Na tym nie kończy się jednak zamieszczone poniżej wideo. Znajdziemy w nim bowiem fragmenty nie pokazywane w dwóch oficjalnych zwiastunach, jak np. żart Okoye o Starbucksie czy scena, w której Strażnicy Galaktyki wyśmiewają Star Lorda próbującego upodobnić swój głos do głosu Thora. Wprawne oko dostrzeże też Hulka, wiele nowych ujęć, a także fragment ukazujący zapoznawanie się Petera Parkera z Doktorem Strangem, który wprawdzie pojawił się w 2. zwiastunie „Avengers: Infinity War”, jednak w zupełnie innej wersji. Patrzcie i podziwiajcie:

„Avengers: Infinity War” to jedno z największych i najdroższych przedsięwzięć filmowych w historii. Czy okaże się warte swojej ceny? Przekonamy się już 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.