Promocja „Avegers: Infinity War” ruszyła pełną parą! Zobacz zdjęcia z planu, plakaty i okładki EW poświęcone superbohaterom Marvela

Natalia Hluzow
08.03.2018 19:14
Promocja „Avegers: Infinity War” ruszyła pełną parą! Zobacz zdjęcia z planu, plakaty i okładki EW poświęcone superbohaterom Marvela Fot. kadr z wideo

Premiera „Avegers: Infinity War” zbliża się wielkimi krokami, na co wskazuje nie tylko data w kalendarzu, ale także coraz bardziej rozbudowana promocja filmu.

„Avegers: Infinity War” to 19. film MCU, który ma podsumować 10 lat istnienia franczyzy. Dlatego też jego premiera bez wątpienia będzie wiązała się z dużym rozmachem i ogromem materiałów promocyjnych. Pierwszy oficjalny zwiastun produkcji mogliśmy obejrzeć w listopadzie 2017 roku. Teraz zaczęły pojawiać się dedykowane poszczególnym postaciom plakaty i pierwsze zdjęcia z planu. 

„Avegers: Infinity War” - plakaty postaci

6 marca 2018 roku na Twitterze MCU News & Tweets pojawiło się 18 oficjalnych plakatów postaci z nadchodzącego filmu. Nie są to oczywiście wszyscy bohaterowie, jakich spotkamy w kolejnej części „Avegersów”, więc możemy spodziewać się, że już niebawem Marvel zaprezentuje kolejną porcję grafik. Tymczasem możemy podziwiać Thora, Czarną Wdowę, Iron Mana czy Kapitana Amerykę na poniższych ilustracjach:

„Avegers: Infinity War” - okładki Entertainment Weekly

Swoją kampanię promocyjną najnowszej produkcji Marvel Studio rozpoczął też magazyn EW. Tradycyjnie przygotował ekskluzywny materiał poświęcony popularnej produkcji, który promują specjalne okładki. W przypadku „Avegers: Infinity War” jest ich aż 15 i przedstawiają 22 superherosów, którzy zmierzą się w filmie ze złowrogim Thanosem i jego świtą. EW przygotował z tej okazji specjalny materiał wideo:

Zdjęcia z planu „Avegers: Infinity War”

EW nigdy nie kończy jednak na samych okładkach, więc w nowym numerze, a także na stronie magazynu, znajdziemy świeżutkie zdjęcia z planu nowych „Avegersów”. Najnowsze fotosy nie zdradzają zbyt wiele, jednak dają przedsmak tego, co zobaczymy na ekranach kin już za niecałe 2 miesiące. Znaleźliśmy dla Was kilka instagramowych galerii, w których możecie przejrzeć te ekskluzywne zdjęcia:

Czy bracia Russo zafundują nam godne zwieńczenie 10 lat filmowego uniwersum Marvela? Dla których bohaterów będzie to ostatnia przygoda, a którzy spotkają się ponownie w filmie „Avegers 4”? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem. Premiera „Avegers: Infinity War” odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.