08.03.2018 19:14

Promocja „Avegers: Infinity War” ruszyła pełną parą! Zobacz zdjęcia z planu, plakaty i okładki EW poświęcone superbohaterom Marvela

Premiera „Avegers: Infinity War” zbliża się wielkimi krokami, na co wskazuje nie tylko data w kalendarzu, ale także coraz bardziej rozbudowana promocja filmu.

Avengers: Infinity War
foto: kadr z wideo

„Avegers: Infinity War” to 19. film MCU, który ma podsumować 10 lat istnienia franczyzy. Dlatego też jego premiera bez wątpienia będzie wiązała się z dużym rozmachem i ogromem materiałów promocyjnych. Pierwszy oficjalny zwiastun produkcji mogliśmy obejrzeć w listopadzie 2017 roku. Teraz zaczęły pojawiać się dedykowane poszczególnym postaciom plakaty i pierwsze zdjęcia z planu. 

„Avegers: Infinity War” - plakaty postaci

6 marca 2018 roku na Twitterze MCU News & Tweets pojawiło się 18 oficjalnych plakatów postaci z nadchodzącego filmu. Nie są to oczywiście wszyscy bohaterowie, jakich spotkamy w kolejnej części „Avegersów”, więc możemy spodziewać się, że już niebawem Marvel zaprezentuje kolejną porcję grafik. Tymczasem możemy podziwiać Thora, Czarną Wdowę, Iron Mana czy Kapitana Amerykę na poniższych ilustracjach:

„Avegers: Infinity War” - okładki Entertainment Weekly

Swoją kampanię promocyjną najnowszej produkcji Marvel Studio rozpoczął też magazyn EW. Tradycyjnie przygotował ekskluzywny materiał poświęcony popularnej produkcji, który promują specjalne okładki. W przypadku „Avegers: Infinity War” jest ich aż 15 i przedstawiają 22 superherosów, którzy zmierzą się w filmie ze złowrogim Thanosem i jego świtą. EW przygotował z tej okazji specjalny materiał wideo:

Zdjęcia z planu „Avegers: Infinity War”

EW nigdy nie kończy jednak na samych okładkach, więc w nowym numerze, a także na stronie magazynu, znajdziemy świeżutkie zdjęcia z planu nowych „Avegersów”. Najnowsze fotosy nie zdradzają zbyt wiele, jednak dają przedsmak tego, co zobaczymy na ekranach kin już za niecałe 2 miesiące. Znaleźliśmy dla Was kilka instagramowych galerii, w których możecie przejrzeć te ekskluzywne zdjęcia:

Czy bracia Russo zafundują nam godne zwieńczenie 10 lat filmowego uniwersum Marvela? Dla których bohaterów będzie to ostatnia przygoda, a którzy spotkają się ponownie w filmie „Avegers 4”? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem. Premiera „Avegers: Infinity War” odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers: Infinity War Marvel News