"Avengers: Infinity War" pojawi się w grudniu 2018 roku na HBO GO w Polsce

Kamil Kacperski
28.11.2018 17:01
"Avengers: Infinity War" pojawi się w grudniu 2018 roku na HBO GO w Polsce Fot. kadr z wideo

HBO zaprezentowało listę produkcji, które pojawią się na ich platformie streamingowej w grudniu 2018 roku. Wśród z nich znalazł się film "Avengers: Infinity War". 

"Avengers: Infinity War" kompletnie zdominowało boks-office w 2018 roku - produkcja, która trafiła do kin w kwietniu, zarobiła ponad 2 miliardy dolarów, a w parze z sukcesem komercyjnym szły również bardzo dobre oceny od krytyków i widzów. Disney postanowił pokazać swoje dzieło jak największej ilości ludzi, dzięki czemu wszyscy użytkownicy serwisu HBO GO w Polsce już w grudniu będą mogli się zapoznać z jednym z najbardziej popularnych filmów w historii. 

Kiedy Avengers: Infinity War pojawi się na HBO GO?

Tym sposobem "Avengers: Infinity War" dołączyło do "Thora: Ragnarok" i "Black Panthera", które są już dostępne na platformie HBO GO. Jeżeli jeszcze nie widzieliście "Avengers: Infinity War" lub po prostu chcecie sobie przypomnieć produkcję Marvel Studios, to będziecie mogli to zrobić od 23 grudnia 2018 roku, bo wtedy film pojawi się na platformie streamingowej: 

Film trafił do kin 25 kwietnia 2018 roku, natomiast w sprzedaży na Blu-ray i DVD pojawił się w Polsce 5 września 2018 roku. Produkcja Marvel Studios opowiada o konflikcie Avengerów, Spider-Mana, Doktora Strange'a i Strażników Galaktyki z potężnym Thanosem, który poszukuje mistycznych Kamieni Nieskończoności. Te potencjalnie mogłyby uczynić z niego najpotężniejsze stworzenie w całym wszechświecie. Czy bohaterom uda się zapobiec tragicznej przyszłości?

Avengers 4 - kiedy premiera?

Kontynuację dzieła braci Russo zobaczymy w kinach już w 26 kwietnia 2019 roku. Na razie oficjalny tytuł "Avengers 4" pozostaje nieznany. Natomiast jeżeli chcecie zobaczyć, co jeszcze pojawi się w ofercie HBO GO, to zapraszamy do zapoznania się z pełną listą grudniowych premier serwisu streamingowego. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.