28.11.2018 17:01

"Avengers: Infinity War" pojawi się w grudniu 2018 roku na HBO GO w Polsce

HBO zaprezentowało listę produkcji, które pojawią się na ich platformie streamingowej w grudniu 2018 roku. Wśród z nich znalazł się film "Avengers: Infinity War". 

Avengers: Infinity War
foto: kadr z wideo

"Avengers: Infinity War" kompletnie zdominowało boks-office w 2018 roku - produkcja, która trafiła do kin w kwietniu, zarobiła ponad 2 miliardy dolarów, a w parze z sukcesem komercyjnym szły również bardzo dobre oceny od krytyków i widzów. Disney postanowił pokazać swoje dzieło jak największej ilości ludzi, dzięki czemu wszyscy użytkownicy serwisu HBO GO w Polsce już w grudniu będą mogli się zapoznać z jednym z najbardziej popularnych filmów w historii. 

Kiedy Avengers: Infinity War pojawi się na HBO GO?

Tym sposobem "Avengers: Infinity War" dołączyło do "Thora: Ragnarok" i "Black Panthera", które są już dostępne na platformie HBO GO. Jeżeli jeszcze nie widzieliście "Avengers: Infinity War" lub po prostu chcecie sobie przypomnieć produkcję Marvel Studios, to będziecie mogli to zrobić od 23 grudnia 2018 roku, bo wtedy film pojawi się na platformie streamingowej: 

Film trafił do kin 25 kwietnia 2018 roku, natomiast w sprzedaży na Blu-ray i DVD pojawił się w Polsce 5 września 2018 roku. Produkcja Marvel Studios opowiada o konflikcie Avengerów, Spider-Mana, Doktora Strange'a i Strażników Galaktyki z potężnym Thanosem, który poszukuje mistycznych Kamieni Nieskończoności. Te potencjalnie mogłyby uczynić z niego najpotężniejsze stworzenie w całym wszechświecie. Czy bohaterom uda się zapobiec tragicznej przyszłości?

Avengers 4 - kiedy premiera?

Kontynuację dzieła braci Russo zobaczymy w kinach już w 26 kwietnia 2019 roku. Na razie oficjalny tytuł "Avengers 4" pozostaje nieznany. Natomiast jeżeli chcecie zobaczyć, co jeszcze pojawi się w ofercie HBO GO, to zapraszamy do zapoznania się z pełną listą grudniowych premier serwisu streamingowego. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Avengers: Infinity War HBO GO