„Avengers: Infinity War” w nowym zakulisowym materiale wideo

Natalia Hluzow
13.03.2018 11:39
„Avengers: Infinity War” w nowym zakulisowym materiale wideo Fot. kadr z wideo

Czy Chris Evans przyzwyczaił się do swojej brody? Co inni superbohaterowie sądzą o nowej fryzurze Thora? I jak Danai Gurira czuła się w towarzystwie wszystkich superherosów Marvela? Dzięki nowemu materiałowi wideo z „Avengers: Infinity War” zaglądamy za kulisy produkcji. 

Nadchodzący film Marvel Studios zapowiada się naprawdę obiecująco. Przede wszystkim ze względu na rozmach i rozmiar przedsięwzięcia, które ma zgromadzić wszystkich ważnych bohaterów, jakich poznaliśmy w ciągu 10 lat istnienia MCU. W najnowszym zakulisowym materiale wideo przygotowanym ekskluzywnie dla Entertainment Tonight, gwiazdy filmowego uniwersum Marvela dzielą się swoimi wrażeniami z planu „Avengers: Infinity War”.

„Avengers: Infinity War” - za kulisami produkcji

Wideo przygotowane przez ET nie prezentuje wprawdzie żadnych nowych ujęć z filmu, korzystając z tego, co widzieliśmy już w zwiastunie „Avengers: Infinity War”, ale za to przybliża wrażenia obsady, która miała przyjemność pracować przy tym niezwykłym projekcie. Jak to zwykle bywa, wrażenia te były bardzo różne. Dla przykładu: Danai Gurira, odtwórczyni roli Okoye w filmie „Black Panther”, zdradziła, że kompletnie ześwirowała na widok wszystkich filmowych superherosów Marvela zebranych w jednym miejscu; natomiast Mark Ruffalo pojawienie się ponad 60 postaci na ekranie uznał za zagrożenie, że będzie miał do wypowiedzenia tylko cztery kwestie. Ponadto zaprezentowano fragment making-ofu scen z Wakandy, Scarlett Johansson i Chris Evans pochwalili nowy wizerunek Thora, a Anthony Mackie porównał pracę na planie do pierwszego dnia w szkole. Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

„Avengers: Infinity War” to największy z dotychczasowych filmowych projektów Marvela. Na ekranie ma pojawić się ponad 60 gwiazd MCU, zdjęcia trwały ponad pół roku, zaś szacowany budżet filmu ma szanse uczynić go najdroższą produkcją w historii kina. Czy efekt końcowy okaże się wart takiego wysiłku i zainwestowanych pieniędzy? Przekonamy się już 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.