13.02.2017 11:38

„Avengers: Infinity War” w zakulisowym wideo

Rozpoczęły się do zdjęcia „Avengers: Infinity War”. Studio Marvela już ma niespodziankę dla fanów filmów o superbohaterach, gdyż zadebiutowało oficjalne wideo zza kulis powstającego widowiska.

„Avengers: Infinity War” w zakulisowym wideo
foto: kadr z wideo

W zaprezentowanym filmie widzimy całą plejadę gwiazd. Jest Robert Downey Jr., Tom Holland, a także Chris Pratt jako Star Lord ze „Strażników Galaktyki”. Pojawiają się także twórcy, w tym bracia Russo oraz Kevin Feige z Marvel Studios.

Poniższe wideo zawiera materiał realizowany w Pinewood Atlanta Studios. Oto co o „Avengers: Infinity War” powiedział Kevin Feige:

"

W Marvel Studios zawsze przywiązujemy uwagę do budowania kinowego uniwersum. „Avengers: Infinity War” to kombinacja całego uniwersum Marvela, które zostało zainicjowane w 2008 roku wraz z pierwszym „Iron Manem”. Wszystkie filmy łączą się ze sobą w sposób, jaki nigdy wcześniej nie był pokazany. Najważniejsze dla nas jest połączenie ich w całość (...). Jak sprawić, żeby Avengersi nie byli przygotowani do starcia z kimś dużo potężniejszym od nich? Cóż, trzeba ich podzielić. Właśnie dlatego wpierw nakręciliśmy „Wojnę bohaterów”. "

Bracia Russo uzupełnili te wypowiedź jednocześnie zapowiadając wyjątkowy film:

"

„Wojna bohaterów” stanowiła podłoże pod „Avengers: Infinity War” - zawsze mieliśmy tego świadomość. Dzięki temu co Marvel dokonał w ciągu ostatnich 10 lat ten film będzie czymś z czym widzowie nie mieli nigdy wcześniej do czynienia. "

Pełen ekscytacji jest Tom Holland, który dał nam się już poznać jako nowy Spider-Man:

"

Pamiętam jak poszedłem obejrzeć pierwszych „Avengers” z moim najlepszym kumplem. Nigdy nawet nie marzyłem, że kiedykolwiek będę w jednym z tych filmów grając Spider-Mana. Czuję się, jakbym był na szczycie świata. To po prostu nie mieści się w rozumie. "

Zobaczcie zza kulisowe wideo z „Avengers: Infinity War” z wypowiedziami twórców i obsady:

„Avengers: Infinity War” ma być wstępem do kulminacyjnego widowiska podsumowującego i kończącego pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela, czyli „Avengers 4”. Ten obraz wejdzie do kin w 2019 roku. „Infinity War” mamy się zaś spodziewać 4 maja 2018 roku. Scenariusz do filmu piszą Christopher Markus i Stephen McFeely, reżyserować będą bracia Russo.

Według nieoficjalnych doniesień w serii może pojawić się Liv Tyler, aby powrócić do roli Betty Ross z „Incredible Hulk”. W prace nad filmem podobno ma być też zaangażowany Peter Dinklage znany z roli Tyriona w „Grze o tron”.

Robert Skowronski
Tagi: News Avengers