29.06.2020 09:27

"Avengers: Infinity War" - zobacz wcześniej niepublikowane zdjęcia z planu hitu Marvela

Film "Avengers: Infinity War" trafił na platformę Disney+. Z tego powodu postanowiono podzielić się z fanami wcześniej nieopublikowanymi zakulisowymi zdjęciami.

Avengers: Infinity War
foto: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Bank w roku 2018 rozbił film "Avengers: Infinity War" - przełomowa superprodukcja Marvel Studios, której sukces powtórzyła kolejna część serii. Początek wojny z Thanosem trafił w końcu na platformę Disney+. Z tej okazji fani dostali możliwość zobaczenia wcześniej niepublikowanych fotosów z planu zdjęciowego. Co się na nich znajduje?

"Avengers: Infinity War" - nowe zdjęcia z planu filmu

Biblioteka Disney+ coraz bardziej się powiększa. W przyszłości fani Marvela będą mogli za jej pośrednictwem zobaczyć niemal wszystkie filmy i seriale inspirowane komiksowym światem - nie tylko produkcje Marvel Studios, ale również wcześniejsze próby przeniesienia komiksów Marvela na język filmu. 

Disney+ ruszy we wrześniu w kolejnych 8 państwach Europy. Czy jest wśród nich Polska?
Disney+ ruszy we wrześniu w kolejnych 8 państwach Europy. Czy jest wśród nich Polska?
Przeczytaj także Disney+ ruszy we wrześniu w kolejnych 8 państwach Europy. Czy jest wśród nich Polska?

Jednym z nowych tytułów w ofercie platformy jest niekwestionowany hit w reżyserii braci Russo - "Avengers: Infinity War", czyli pierwszy corssover na taką skalę w historii kina. Aby uczcić ten ważny dzień na Twitterze Disney+ pojawiło się osiem zakulisowych fotografii, do których zwykli śmiertelnicy nie mieli dostępu. Widzimy na nich gwiazdy "Infinity War" i mamy okazję zobaczyć, jak powstawały kluczowe sceny filmu. 

Na zdjęciach widzimy takich aktorów jak Chadwick Boseman, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Karen Gillan, Mark Ruffalo, Benedict Wong, Tom Holland, Chris Evans, Elizabeth Olsen czy Dave Bautista. 

Spider-Man
Spider-Man
Przeczytaj także "Avengers: Endgame": Tom Holland i Chris Evans pokazali zakulisowe wideo i zdjęcia z planu

Miejmy nadzieję, że wraz z internetową premierą kolejnych filmów Marvela Disney+ uraczy nas podobnymi smaczkami. W końcu to nie lada gratka dla fanów kinowego uniwersum i osób zainteresowanych filmem "od kuchni". 

Czy po zakończeniu pandemii film "Avengers: Endgame" powinien ponownie trafić do kin?

The Avengers
The Avengers
Przeczytaj także Gwiazdy "Avengers: Endgame" odtworzyły słynną scenę z "Avengers". Zobacz zakulisowe zdjęcie

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - twórcy pokazali zdjęcia z nagrań jednej z najlepszych scen filmu 

Tagi: Film Avengers Marvel Avengers: Infinity War Disney Plus