"Avengers: Infinity War" - zobacz wcześniej niepublikowane zdjęcia z planu hitu Marvela

29.06.2020 09:27
"Avengers: Infinity War" - zobacz wcześniej niepublikowane zdjęcia z planu hitu Marvela Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Film "Avengers: Infinity War" trafił na platformę Disney+. Z tego powodu postanowiono podzielić się z fanami wcześniej nieopublikowanymi zakulisowymi zdjęciami.

Bank w roku 2018 rozbił film "Avengers: Infinity War" - przełomowa superprodukcja Marvel Studios, której sukces powtórzyła kolejna część serii. Początek wojny z Thanosem trafił w końcu na platformę Disney+. Z tej okazji fani dostali możliwość zobaczenia wcześniej niepublikowanych fotosów z planu zdjęciowego. Co się na nich znajduje?

"Avengers: Infinity War" - nowe zdjęcia z planu filmu

Biblioteka Disney+ coraz bardziej się powiększa. W przyszłości fani Marvela będą mogli za jej pośrednictwem zobaczyć niemal wszystkie filmy i seriale inspirowane komiksowym światem - nie tylko produkcje Marvel Studios, ale również wcześniejsze próby przeniesienia komiksów Marvela na język filmu. 

Przeczytaj także

Jednym z nowych tytułów w ofercie platformy jest niekwestionowany hit w reżyserii braci Russo - "Avengers: Infinity War", czyli pierwszy corssover na taką skalę w historii kina. Aby uczcić ten ważny dzień na Twitterze Disney+ pojawiło się osiem zakulisowych fotografii, do których zwykli śmiertelnicy nie mieli dostępu. Widzimy na nich gwiazdy "Infinity War" i mamy okazję zobaczyć, jak powstawały kluczowe sceny filmu. 

Na zdjęciach widzimy takich aktorów jak Chadwick Boseman, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Karen Gillan, Mark Ruffalo, Benedict Wong, Tom Holland, Chris Evans, Elizabeth Olsen czy Dave Bautista. 

Przeczytaj także

Miejmy nadzieję, że wraz z internetową premierą kolejnych filmów Marvela Disney+ uraczy nas podobnymi smaczkami. W końcu to nie lada gratka dla fanów kinowego uniwersum i osób zainteresowanych filmem "od kuchni". 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - twórcy pokazali zdjęcia z nagrań jednej z najlepszych scen filmu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.