Avengers powrócą z okazji wyborów, by wesprzeć Joe Bidena
19.10.2020 11:05
Avengers powrócą z okazji wyborów, by wesprzeć Joe Bidena Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Avengers Assemble! Gwiazdy popularnych filmów z Marvel Cinematic Universe postanowili wesprzeć kandydata na prezydenta i zorganizowali wirtualny wiec wyborczy ze swoim udziałem.

Jak podaje serwis Variety, gwiazdy odpowiedzialne za ogromny sukces miliardowej serii filmów o postaciach Marvela powrócą razem na ekrany. Tym razem jednak zdalnie i w internecie. No i raczej ubrani "po cywilu", a nie w swoich zbrojach/strojach/kostiumach.

Avengers zamierzą wesprzeć prezydenta USA

Spotkanie internetowe ma się odbyć 20 października o 18:45 czasu lokalnego, a podczas imprezy pojawią się m.in. Don Cheadle, Chris Evans, Scarlett Johansson, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Zoe Saldana oraz bracia Russo. Razem grupa przeprowadzi sesję Q&A z Kamalą Harris, czyli kandydatką na wiceprezydenta Joe Bidena, a także poopowiada o ciekawostkach dot. kręcenia filmów Marvela.

Przeczytaj także

Większość z tych imion brzmi całkiem znajomo - nie tylko dlatego, że to główni aktorzy znani z filmów, ale też dlatego, że np. Evans i Ruffalo od kilku dobrych miesięcy zaznaczają w internecie, jak ważne będą te nadchodzące wybory.

Przez to, że zapowiedziano uczestnictwo mniej więcej 1/3 obecnych Avengers, to fani spekulują na Twitterze, że czekają na nas niespodzianki w postaci gościnnych występów innych gwiazd. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, jak podczas spotkania pojawią się inni celebryci związani ze światem Marvela.

Przeczytaj także

Tak jak wspominaliśmy, spotkanie będzie transmitowane w internecie 21 października o 0:45 czasu polskiego (18:45 czasu lokalnego 20 października).

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.