Od teraz Charles Manson będzie miał twarz Damona Herrimana. Aktor zagra kryminalistę aż w dwóch produkcjach

01.08.2019 12:50
Od teraz Charles Manson będzie miał twarz Damona Herrimana. Aktor zagra kryminalistę aż w dwóch produkcjach Fot. YouTube/Sony Pictures Entertainment

Damon Herriman wciela się w postać Charlesa Mansona i to aż w dwóch produkcjach! Aktor opowiedział teraz o graniu znanego kryminalisty.

Charles Manson był znany z kryminalnych działań w latach 60. Teraz jednak powraca w produkcjach kinowych i telewizyjnych. Wielu z nas doskonale kojarzy tego pana, jego gęstą brodę i bujną czuprynę. Okazuje się, że od tego roku Charles Manson będzie miał wizerunek jednego aktora - Damona Herrimana.

Zobacz także: Jak Tarantino zapobiegł spoilerom z "Once Upon a Time in Hollywood"? Sprytne

Damon Herriman o byciu Charlesem Mansonem

Damon Herriman to australijski aktor. Do tej pory znany był przede wszystkim z produkcji telewizyjnych, ale wystąpił też w kilku znanych filmach. Teraz jednak dostał prawdziwe filmowe wyzwanie.

Przeczytaj także

Okazuje się, że Herriman zagra Charlesa Mansona i to aż w dwóch produkcjach tego roku! Najpierw zagrał w "Mindhunterze". Następnie tę samą postać stworzył w "Once Upon a Time in Hollywood". Zagranie tego samego bohatera w dwóch różnych produkcjach i stylach musiało być nie lada wyzwaniem. 

Najpierw był "Mindhunter". Manson jest w więzieniu w tym momencie. Więc jest zupełnie inaczej. Z powodu różnicy wieku. Manson w filmie Tarantino jest przed więzieniem i jest swego rodzaju błaznem. Żyje na ranczu, bierze narkotyki i uprawia seks. Jest w takim kultowym świecie. A potem w więzieniu jest niesamowicie gorzkim, wściekłym mężczyzną. Na początku istniała w nim pewna lekkość, ale nie czuje się już tym samym facetem - mówi Herriman.

Okazuje się zatem, że aktor przedstawi Mansona w dwóch różnych etapach jego życia. W podcaście "Back to One" Herriman opowiedział o tym, czy Tarantino wiedział, że Damon zagrał już wcześniej tę samą postać i o współpracy z reżyserem.

Tarantino wiedział, że to zrobiłem, ponieważ trudno by było zachować to w tajemnicy. Ale nie pytał o nic. Nie powiedział: "Chcę, żebyś zrobić coś innego" - wspomina aktor.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Herriman poradzi sobie w obu tych rolach. 2. sezon serialu "Mindhunter" na platformie Netflix pojawi się 16 sierpnia. Dokładnie tego samego dnia jest polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood"

Zobacz także: Córka Bruce'a Lee ostro skrytykowała "Once Upon a Time in Hollywood"

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.