Babadook będzie seksgadżetem
Robert Skowronski
26.06.2017 14:01
Babadook będzie seksgadżetem Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Postać z horroru Jennifer Kent coraz głębiej (ekhem) wchodzi w świat cielesnych uciech. Tym razem monstrum wyląduje na... wibratorach.

A wszystko zaczęło się od gafy ze strony Netfliksa. Serwis streamingowy umieścił „Babadooka” z 2014 roku w sekcji kina gejowskiego. I tak oto stwór wychodzący z kart książki do realnego świata stał się z miejsca ikoną ruchu LGBTQ.

A skoro tak, to niech dalej przynosi on uciechę rzeszom. W końcu jest to na tyle udany obraz, że... zasługuje na miłość.

Inicjatywa wyszła ze strony Billy'ego Rayguna (to fałszywe imię i nazwisko), specjalisty od efektów specjalnych z Los Angeles. Potrzebuje on zebrać 15 tysięcy dolarów, aby móc wyprodukować 7,5-calowe BabaDongi z wysokiej jakości silikonu. Oto jak miałyby się prezentować:

baba

Na dany moment (stan na 26 czerwca 2017) udało się zebrać zaledwie 352 dolary, czyli tylko 2% wymaganej kwoty. Jeżeli chcecie wesprzeć inicjatywę, to zapraszamy Was pod TEN link.

Koszt pojedynczego BabaDonga ma wynosić 60 dolarów, ale bez kosztów przesyłki - za tę trzeba doliczyć 8 dolarów. Część z zebranych 15 tysięcy zostanie przeznaczony na cele charytatywne, dokładniej na rzecz The Lambert House. To centrum dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transgenderowych, które skupia się na rozwijaniu zdolności przywódczych i życia społecznego młodych.

Co Billy Raygun napisał o swoim projekcie?

Standardowy BabaDong będzie w kolorze czarnym, ale jeżeli kampania powiedzie się to mam w zanadrzu kilka innych opcji kolorystycznych, w tym też dildo w kolorach tęczy. Skomplikowane mieszanki barw są bardziej pracochłonne, więc ich koszt będzie nieco wyższy. Ostatnią rzeczą jaką chcę zrobić, to stworzenie dildo, których nikt nie będzie chciał.

Rynek gadżetów erotycznych oferuje naprawdę wiele przedmiotów służących do zaspokajania potrzeb i wciąż się powiększa. Wystarczy spojrzeć na te dla rockmanów, dildo na patyku, klon penisa czyjegoś partnera, seksgadżet dla par na odległość czy nawet sprośne słodycze.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.