26.06.2017 14:01

Babadook będzie seksgadżetem

Postać z horroru Jennifer Kent coraz głębiej (ekhem) wchodzi w świat cielesnych uciech. Tym razem monstrum wyląduje na... wibratorach.

Babadook będzie seksgadżetem
foto: kadr z filmu + Dzik Pejnta

A wszystko zaczęło się od gafy ze strony Netfliksa. Serwis streamingowy umieścił „Babadooka” z 2014 roku w sekcji kina gejowskiego. I tak oto stwór wychodzący z kart książki do realnego świata stał się z miejsca ikoną ruchu LGBTQ.

A skoro tak, to niech dalej przynosi on uciechę rzeszom. W końcu jest to na tyle udany obraz, że... zasługuje na miłość.

Inicjatywa wyszła ze strony Billy'ego Rayguna (to fałszywe imię i nazwisko), specjalisty od efektów specjalnych z Los Angeles. Potrzebuje on zebrać 15 tysięcy dolarów, aby móc wyprodukować 7,5-calowe BabaDongi z wysokiej jakości silikonu. Oto jak miałyby się prezentować:

baba

Na dany moment (stan na 26 czerwca 2017) udało się zebrać zaledwie 352 dolary, czyli tylko 2% wymaganej kwoty. Jeżeli chcecie wesprzeć inicjatywę, to zapraszamy Was pod TEN link.

Koszt pojedynczego BabaDonga ma wynosić 60 dolarów, ale bez kosztów przesyłki - za tę trzeba doliczyć 8 dolarów. Część z zebranych 15 tysięcy zostanie przeznaczony na cele charytatywne, dokładniej na rzecz The Lambert House. To centrum dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transgenderowych, które skupia się na rozwijaniu zdolności przywódczych i życia społecznego młodych.

Co Billy Raygun napisał o swoim projekcie?

"

Standardowy BabaDong będzie w kolorze czarnym, ale jeżeli kampania powiedzie się to mam w zanadrzu kilka innych opcji kolorystycznych, w tym też dildo w kolorach tęczy. Skomplikowane mieszanki barw są bardziej pracochłonne, więc ich koszt będzie nieco wyższy. Ostatnią rzeczą jaką chcę zrobić, to stworzenie dildo, których nikt nie będzie chciał. "

Rynek gadżetów erotycznych oferuje naprawdę wiele przedmiotów służących do zaspokajania potrzeb i wciąż się powiększa. Wystarczy spojrzeć na te dla rockmanów, dildo na patyku, klon penisa czyjegoś partnera, seksgadżet dla par na odległość czy nawet sprośne słodycze.

Robert Skowronski
Tagi: Babadook