01.03.2020 10:27

"Baby Driver" doczeka się kontynuacji. Co wiemy o filmie?

Studio Sony dało zielone światło dla sequela komedii kryminalnej o młodym, uzdolnionym kierowcy. Co wiemy o "Baby Driver 2"?

Foto: materiały prasowe Sony Pictures
Foto: materiały prasowe Sony Pictures

"Baby Driver" to ciepło przyjęta komedia akcji z 2017 roku. W filmie śledziliśmy losy młodego kierowcy, który po spotkaniu miłości swojego życia postanowił zerwać z karierą przestępcy. To okazało się nie być takie proste. Dla wszystkich fanów filmu mamy dobre wieści - oficjalnie potwierdzono powstanie kontynuacji.

"Baby Driver 2" powstanie - co wiemy o filmie?

Szczegóły fabularne nie są obecnie znane. Wiemy jednak, że Edgar Wright już od jakiegoś czasu pracuje nad scenariuszem i wygląda na to, że powróci również w roli reżysera. W obsadzie znalazły się nazwiska dobrze nam znane z części pierwszej: Ansel Elgort, Lily James, Jon Bernthal, Michael Peter Balzary oraz CJ Jones.

Foto: materiały prasowe TriStar Pictures
Foto: materiały prasowe TriStar Pictures
Przeczytaj także Top 6 - najlepsze komedie 2017 roku. Które filmy rozbawiły nas najbardziej?

Czeka nas również debiut nowych twarzy. W "Baby Driverze 2" pojawią się dwie nowe postacie: złoczyńca oraz kobieca bohaterka, stanowiąca rywalizację dla granej przez Lily James Debory - ukochanej głównego bohatera. Prace na planie mają ruszyć latem w Nowym Meksyku, gdy Ansel Elgort zakończy prace na planie serialu "Tokyo Vice". Premiery filmu możemy się zatem spodziewać w 2021 roku

Zobacz też: Top 40 - najlepsze komedie wszech czasów