Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"
02.12.2019 11:27
Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame" Fot. kadr z wideo "Baby Yoda Arrives in Avengers: Endgame"/youtube.com

"The Mandalorian" zadebiutował 12 listopada 2019 roku i od razu zdobył ogromną popularność. Duża w tym zasługa Baby Yody, czyli postaci znanej w serialu jako Dziecko.

Ogromna popularność dzieciaka spowodowała, że nawet główny bohater nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem fanów. Baby Yoda stał się przesłodkim memem, bohaterem koszulek, a także paskudną maskotką, która kosztuje miliony monet. Dziecko było nawet bohaterem kilku ciekawych crossoverów - jeden z nich połączył świat "The Mandalorian" z uniwersum Marvela. 

Baby Yoda dołączył do Avengersów

Zobaczcie więc, jak Baby Yoda ratuje wszechświat Marvela w parodii "Avengers: Endgame". Młody bohater pojawia się w finałowej bitwie z filmu, w której wszyscy bohaterowie wychodzą z portali, by pomóc Kapitanowi Ameryce:

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" pojawił się w kinach pod koniec kwietnia 2019 roku i stał się międzynarodowym hitem - w tym momencie jest najlepiej zarabiającą produkcją w historii kinematografii.

"The Mandalorian" zadebiutował natomiast w listopadzie tego samego roku i w ciągu kilku tygodni stał się jednym z najczęściej piraconych seriali ostatnich miesięcy. Kolejne odcinki produkcji ze świata "Gwiezdnych wojen" debiutują na Disney+ w piątki. Najbliższy epizod pojawi się na platformie streamingowej już 6 grudnia. 

Zobacz także: Baby Yoda zjadł truchło Jabby. Fanowska grafika obrzydza uroczego bohatera serialu "The Mandalorian"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.