02.12.2019 11:27

Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"

"The Mandalorian" zadebiutował 12 listopada 2019 roku i od razu zdobył ogromną popularność. Duża w tym zasługa Baby Yody, czyli postaci znanej w serialu jako Dziecko.

Baby Yoda
foto: kadr z wideo "Baby Yoda Arrives in Avengers: Endgame"/youtube.com

Ogromna popularność dzieciaka spowodowała, że nawet główny bohater nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem fanów. Baby Yoda stał się przesłodkim memem, bohaterem koszulek, a także paskudną maskotką, która kosztuje miliony monet. Dziecko było nawet bohaterem kilku ciekawych crossoverów - jeden z nich połączył świat "The Mandalorian" z uniwersum Marvela. 

Baby Yoda dołączył do Avengersów

Zobaczcie więc, jak Baby Yoda ratuje wszechświat Marvela w parodii "Avengers: Endgame". Młody bohater pojawia się w finałowej bitwie z filmu, w której wszyscy bohaterowie wychodzą z portali, by pomóc Kapitanowi Ameryce:

Foto: kadr z wideo "Baby Yoda VS Darth Sidious"/  MaxeBaumannFilms
Foto: kadr z wideo "Baby Yoda VS Darth Sidious"/  MaxeBaumannFilms
Przeczytaj także Baby Yoda kontra Darth Sidious. Zobaczcie zabawną przeróbkę "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]

"Avengers: Endgame" pojawił się w kinach pod koniec kwietnia 2019 roku i stał się międzynarodowym hitem - w tym momencie jest najlepiej zarabiającą produkcją w historii kinematografii.

"The Mandalorian" zadebiutował natomiast w listopadzie tego samego roku i w ciągu kilku tygodni stał się jednym z najczęściej piraconych seriali ostatnich miesięcy. Kolejne odcinki produkcji ze świata "Gwiezdnych wojen" debiutują na Disney+ w piątki. Najbliższy epizod pojawi się na platformie streamingowej już 6 grudnia. 

Zobacz także: Baby Yoda zjadł truchło Jabby. Fanowska grafika obrzydza uroczego bohatera serialu "The Mandalorian"

Tagi: News Avengers 4 The Mandalorian